542. Моє Ім’я вже більше не шанується. Моє Ім’я проклинають

Вівторок, 4 вересня 2012 р. Божого, 23:05

Моя ніжно улюблена дочко, щодня і щомиті Я відчуваю біль відкинення і ненависті з боку людства.

Він ніколи не послаблюється. Моє Розп’яття було лише початком.

Воно сповістило спасіння людства, але Мій Біль не припиниться доти, поки сатану не буде вигнано.

Поки він все ще буде присутнім і пануватиме на землі, так як зараз, Моєму Болю і стражданню ніколи не буде кінця.

Єдиним полегшенням є радість, яку Я відчуваю, коли бачу в цьому світі правдиву любов чистих душ одна до одної.

Саме ця Любов підтримує Світло між днем і ніччю. Оскільки без Мого Світла впродовж двадцяти чотирьох годин на добу переважала б темрява.

Уявіть собі, якщо лише зможете, Мій Біль.

Ті з поміж вас, які терпите біль і кривду з рук тих, яких любите, будете точно знати, яким є Мій Біль.

Коли вас жорстоко катують, як фізично, так і психічно ті, кого ви любите, то цю біль ще важче витерпіти.

І навіть якщо ви знаєте, що та особа, яка вас переслідує, знаходиться в страшній темряві, це не зменшує вашого болю. В будь-якому випадку це лише збільшує інтенсивність і важкість ваших страждань.

А це відбувається тому, що ви самі постійно піклуєтесь про ваших мучителів, бо ви знаєте, що вони страждають і не в змозі змінити свою поведінку.

Вони перебувають в такій страшній темряві, що коли ви спробуєте пояснити їм, що вони мають зробити, щоб з неї вирватись, то вони не послухають вас.

Вони не хочуть чути.

Вони не хочуть оновити свого духа, щоб побачити світло, любов і радість, які б відчули, якщо б лише прислухалися до вас, єдиної особи, яка дійсно любить їх, незважаючи на їхні помилки – їхнього єдиного шансу, щоб відкинути небезпечну темну хмару, яка цілковито огортає їхнього духа, щоб їм звільнитися.

Біль відкинення є нестерпним для Мене, вашого Спасителя, Сина Людського.

Я зазнав жорстоких фізичних страждань, значна частина яких не була надана світу в деталях, такими жахливими були тортури, оскільки Я не хотів такого роду співчуття.

Ні, Я лише шукав вашої вірності, вашої віри, а також радості і полегшення, яке з’являється через ваше знання про те, що ви були врятовані від вічного прокляття.

Але чи людство насправді знає про цей Дар, який Я дав їм в дійсності?

Багато хто іде на Месу [Божественну Літургію] або отримує вино в інших християнських церквах, щоб вшанувати Мій Дар, але чи вони розуміють, що він означає?

Я віддав Себе повністю: Тілом, Розумом і Душею. Коли ви приймаєте Причастя, ви повинні прийняти Моє Тіло повністю, а не тільки казати, що Мене почитаєте.

Тому що без Мого Тіла, без Моєї реальної Присутності, Я не можу здобути ваших душ. Хіба ви цього не знаєте?

Чому ви відкидаєте Мій правдивий Дар у тому значенні, як це було пояснено Моїм апостолам? Що Євхаристія дійсно є Моїм Тілом.

Ви не можете собі уявити, які Ласки втратили ви, ваші родини та цілі покоління через відкинення вами Сили такого Дару.

Мій Біль ніколи не полишить Мене. Я плачу. Я страждаю. Я ридаю, коли стаю свідком шаленіючих гріхів у світі і того, що вже більше не шанують Моє Ім’я. Моє Ім’я проклинають. Я відчуваю сильний біль.

Ти, Моя дочко, переживала такий самий біль упродовж останніх декількох місяців. Я допустив це, дозволяючи злому духу терзати тебе. Ця жертва, яку ти, як жертовна душа, принесла Мені, була важкою, але ти навчилась завдяки цьому простому уроку.

Коли ти є жертвою таких жорстоких страждань з рук інших в Моє Ім’я, то відчуваєш той самий біль, який Я відчуваю в цей самий час.

Наш біль, Моя дочко, переплітається взаємно в тому містичному єднанні. Ти прийняла Мій заклик, щоб добровільно стати жертовною душею для спасіння душ, знаючи про наслідки, хоч це і було страшно.

Тепер, коли ти приносиш навернення, то знаєш, що коли страждання є необхідним, то воно є для того, щоб злучитися з Моїм власним стражданням, яке є і може бути дуже травматичним і болісним.

Через вашу людську природу ви будете, час від часу, пробувати противитись і боротись проти цього жахіття, завданого вам, особливо тоді, коли навіть біль від цвяхів, забитих у ваші зап’ястя, був би прийнятнішим за муку, яку Я просив вас витерпіти в Моє Ім’я.

Мої Ласки допомогли вам піддатися цим проханням про страждання. Вони обдарували вас силою, яка дозволила вам піднятися, випростатись і прославляти Бога. Бо ці Ласки є для того, щоб допомогти вам прийняти страждання як Дар для Бога, щоб рятувати душі, які перебувають в смертному гріху.

Наступного разу, коли хтось над вами знущатиметься чи буде ставитися до вас з особливою жорстокістю і мучити вас психічно, діти, то якщо б ви змогли згадати про це, тоді ви змогли б подолати свій біль. Моліться до Мене цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [75]

Я єднаю мій біль з Твоїм, дорогий Ісусе

Ісусе, я єднаю мій біль і страждання з Твоїми стражданнями, які Ти витерпів під час Своєї Агонії на Голготі.

Кожну зневагу, яку я зазнаю, я жертвую Тобі.

Кожну лайку і словесний напад, які я терплю, я жертвую на честь Твого Коронування Терням.

Кожну несправедливу критику моєї особи я жертвую на честь Твого упокорення перед Пилатом.

Кожну фізичну муку, яку я зазнаю від рук інших, я жертвую на честь Твого бичування при Стовпі.

Кожну зневагу, яку я зазнаю, я жертвую на честь жорстоких фізичних тортур, яких Ти зазнав під час Коронування Терням, коли вони прокололи Твоє Око.

Кожного разу, коли я наслідую Тебе, передаю Твоє Вчення і коли з мене насміхаються в Твоє Ім’я, дозволь мені допомогти Тобі на шляху до Голготи.

Допоможи мені позбутися гордині і ніколи не боятися визнати, що я люблю Тебе, дорогий Ісусе.

А коли все в моєму житті здаватиметься безнадійним, дорогий Ісусе, допоможи мені бути сміливим, пам’ятаючи про те, як Ти добровільно дозволив Себе розіп’яти в такий підступний і безжалісний спосіб.

Допоможи мені піднятись і стати правдивим християнином, справжнім воїном Твоєї Армії, з покірним і розкаяним серцем, на згадку про Жертву, яку Ти за мене приніс.

Тримай мене за руку, дорогий Ісусе, і покажи мені, як моє власне страждання може надихнути інші душі приєднатися до Твоєї Армії однодумців, які люблять Тебе.

Допоможи мені прийняти страждання і пожертвувати їх Тобі як дар, щоб рятувати душі в остаточній битві проти тиранії злого духа. Амінь.

Терпіння, Моя дочко, хоч яким би важким не було, є Даром, яким Я послуговуюсь, надаючи його тим, кому довіряю в Моєму Серці, щоб могти рятувати душі.

Ти, Моя дочко, своєю відповіддю принесла Мені надзвичайне полегшення у терпінні. Проте мине якийсь час, перш ніж Я буду вільним від Хреста.

Це може відбутися лише тоді, коли Я врятую кожну з усіх можливих душ, які живуть сьогодні на землі.

Ваш Ісус

 

Поділитися в соціальних мережах
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.