527. Бог Отець: Лише тоді, коли Я буду задоволений, Я заповім світові найбільш вражаючі чудеса, свідком яких він стане

Вівторок, 21 серпня 2012 р. Божого, 18:00

Моя найдорожча дочко, нехай жодна людина не легковажить Силою Мого Гніву, бо людство продовжує занурюватись у глибини гріха.

Я посилав вам пророків. Потім Я послав Мого улюбленого Сина, якого пожертвував, щоб врятувати вас, а пізніше Я послав ще більше посланців і все це з малою користю.

Небагато душ звернули увагу на посланих пророків чи прийняли знаки, переказані світові Пресвятою Матір’ю Мого улюбленого Сина.

Через Мою Велику Любов до вас Я ще раз жертвую, як Отець, всім Моїм дітям Дар Спасіння. Ви не повинні ігнорувати Моїх пророків, бо це може вас погубити – ви можете втратити своє місце в Спадкоємстві, яке Я для вас запланував.

Діти, багато вас, які вірять в Мене, вашого Предвічного Отця, не розуміють таємниці спасіння.

Цей шлях духовної досконалості заснований на вашій здатності приймати очищення, яке необхідне вам для того, щоб забезпечити, що ви будете гідними постати переді Мною.

Багато душ мають бути позбавлені всіх земних принад, які відволікають і псують їхні душі.

Ви, які будете мати щастя пережити таке очищення, побачите, що поки ви не станете малими, як діти, в Моїх Очах, ви не зможете піддатися Моїй Святій Волі.

Якщо ви будете боротись проти такого очищення, то вам буде важко спокутувати свої провини в Моїх Очах.

Коли ви є вільними від усього, що може запропонувати вам світ і зосередженими на Моєму Сині, тоді ви зрозумієте, що єдина справжня любов і радість, яка існує, походить від Бога. Якщо ви хоч раз це відчуєте, ніщо інше вас вже не задовольнить.

Ви, можливо, спіткнетеся час від часу, але цього можна очікувати. Адже ви не можете бути звільнені від гріха, поки не почнеться Новий Світ і поки ви не поєднаєте свою волю з Моєю.

Мій План Спасіння, який може бути реалізований на землі тільки завдяки вашій вірності Моєму Найдорожчому Сину, вже розпочався. Це не триватиме довго, поки не настане глобальне навернення. Воно відбудеться через Мого пророка Кінця Часів і як результат Великого Попередження.

Відчуйте, діти, Мого Святого Духа, який охоплює ваші душі і блискавично поширюється по всьому світу.

Я вирву Моїх дітей з духовної темряви в кожній частині світу.

Я потребую вашої жертви і молитви як допомоги у спасінні душ.

Лише тоді, коли Я буду задоволений, Я заповім світові найбільш вражаючі чудеса, свідком яких він стане.

Коли ці чудеса відбудуться, помножиться навернення, якого Я так потребую, щоб забрати Моїх дітей у безпечне місце, до Нового Раю.

Лише тоді ми зможемо знову стати справжньою родиною.

Я люблю вас, діти.

Я задоволений тими з вас, які мають щедрі серця і чисті душі, які розпізнають цей Божественний Заклик з Небес.

Я благословляю усіх вас.

Бог Всевишній

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.