517. Заявляючи, що Голос Святого Духа походить від злого, ви винні у величезному богохульстві

Середа, 8 серпня 2012 р. Божого, 23:20

Моя ніжно улюблена дочко, коли люди запитують, що Я маю на увазі під Словом Божим, дозволь Мені пояснити:

Слово Боже, яке міститься у Святій Біблії, як в Старому, так і в Новому Завіті – Слово Боже, Правда, дається світові через ці Послання завдяки Дару Святого Духа.

Ці Послання є даровані Пресвятою Трійцею і єдині в своєму роді, які коли-небудь були передані людству через пророка.

Причиною цього є те, що це є остання Місія, остаточна форма Божественного Спілкування і Втручання, яка надається світові у зв’язку з Моїм Другим Пришестям.

Ніколи не перешкоджайте Силі Святого Духа, бо це є серйозним гріхом.

В цих Посланнях виливається Голос Святого Духа, щоб врятувати людство від вічного прокляття.

Ви можете відмовитись від Мене, вашого Ісуса, або Божественних Послань, які даються вам Моєю улюбленою Матір’ю і вам це буде прощено.

Оскільки всі ви маєте право розпізнавати ці Святі Послання через Дар вільної волі.

Однак коли ви відкидаєте Святого Духа і привселюдно богохулите на Нього, то це є вічним гріхом і лише чудо, з дозволу Мого Отця, може врятувати вашу душу.

Ви повинні перебувати у мовчанні, якщо маєте сумніви щодо будь-якого Божого Послання, яке надається світові і молитися за провидця. Моліться, дотримуйтесь своєї віри і продовжуйте у свій спосіб віддавати хвалу Богові. Дуже важливо, щоб ви це робили.

Заявляючи, що Голос Святого Духа походить від злого, ви винні у такому величезному богохульстві, що це вважається непростимим гріхом.

Вам необхідно просити Бога, щоб простив вам зараз, бо якщо ви будете продовжувати організовувати навмисні кампанії, щоб заблокувати Голос Святого Духа, Голос Пресвятої Трійці і будете продовжувати заявляти, що він є від злого духа, то цього не буде і не може бути вам прощено, бо це є важким гріхом.

Багато християн, які мають добрі наміри, критикують цю Працю. Вони кажуть, що ці Послання не згідні зі Святим Письмом.

Коли вони так кажуть, то не знають Правди, що міститься в Святій Біблії.

Вони або атакують ці Послання, спираючись на поголоски, які поширюють інші та стверджують, що знають Правду, або заявляють, що вони є неправдиві, спираючись на свою помилкову інтерпретацію Правди.

Гірше того, вони перекручують Правду і порівнюють ці Послання з новими і абсурдними інтерпретаціями Святої Біблії.

Послухайте Мене зараз, вашого Ісуса, коли Я говорю вам наступне:

Первосвященики під час Мого життя на землі намагались викривити Правду Божих Законів для того, щоб виправдати свою відмову від Мене.

Вони застосовували брехню, щоб заборонити людям слухати Мій Голос.

Мене оголосили брехуном, лжепророком і звинуватили в єресі.

Вони казали, що Я богохулю проти Законів Церкви і порушую суботу, святкуючи Пасхальну Вечерю не в той день, який вони вважали правильним.

Вони не тільки Мене неправильно зрозуміли, вони несправедливо відкинули Мене, тому що не були готовими в тому часі прийняти Правдивого Месію.

Вони не були готові.

Вони ніколи не думали, що стануть свідками приходу Правдивого Месії за свого життя.

Вони були настільки заглиблені у свої обряди, свої ієрархічні приписи, які в тому часі вивищували їхніх лідерів і розміщували їх на п’єдесталах як правдивих царів їхньої церкви, що у своїх серцях не мали місця для Мене, Відкупителя людства.

Те ж саме станеться знову під час того, як Я готую світ до Мого Другого Пришестя.

Фарисеї не могли зрозуміти значення покори.

Вони не могли прийняти того, як працює Бог, того, що Він не вивищує могутніх або найбільш досвідчених релігійних лідерів в Його Церкві, щоб розкрити Свої плани чи попередити Своїх дітей.

Бог вибирає неосвічених, скромних, щирих серцем, щоб передати людству Свої попередження.

Він підніс слабких і вивищив їх через терпіння, щоб очистились їхні серця, щоб могти із ними порозумітися. Отож є малоправдоподібним, щоб людська гордість з боку пророка стала на перешкоді Правді.

Вони відкинули Івана Хрестителя і вбили його. Вони вбили і стародавніх пророків. Вони знущалися над вибраними душами, через які промовляв Бог.

Чи ви вважаєте, що у вашому сьогоднішньому світі буде інакше?

Чи ви, Мої віддані послідовники і ті, які стверджуєте, що є експертами в Моїй християнській Церкві або в інших церквах, які вірять в Мого Предвічного Отця, приймете зараз Боже Слово?

Ні. Ви зробите те ж саме з пророками, правдивими пророками, що й робили з ними від самого початку. Ви будете очорнювати їх в Ім’я Мого Отця.

Проте запам’ятайте наступне. Коли Правда остаточно відкриється вам, тоді вже не буде повернення назад, якщо ви будете визнані винними у тому єдиному вічному гріху. Тобто, якщо хулите на Святого Духа.

У випадку вашої хули на Мене, Ісуса Христа, ви будете прощені.

Якщо ви заперечите Дар пророцтва, то також будете прощені.

Але якщо ви будете блокувати остаточний План Спасіння, відверто висміюючи його і організовуючи віруючих Моєї Церкви одностайно проголошувати, що Голос Святого Духа є фальшивий і злий, то ви терпітимете вічне прокляття.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.