515. Коли ті душі атакують Моє Святе Слово з такою люттю, то це є знаком підтвердження від сатани, що ці Послання є справжніми

Понеділок, 6 серпня 2012 р. Божого, 18:06

Моя ніжно улюблена дочко, є багато Моїх відданих послідовників, які організовують кампанію для знищення цієї Місії.

Ви, які вважаєте, що це нехристияни і атеїсти будуть засуджувати Моє Слово в цих Посланнях, знайте наступне.

Саме ті, які відкрито проголошують свою віру в Мене, їхнього Ісуса, зранять Мене найбільше.

Вони є затьмарені через обман царя брехні, який вислав до тих душ багатьох впалих ангелів. Їм недостатньо просто заперечувати Мої Святі Послання, вони мають намір зібрати якомога більше прибічників серед Моїх священиків, щоб спробувати перешкодити цій Місії.

Такі душі ніколи не зупиняться, щоб запитати себе, чому вони це роблять. Або чому вони відчувають таку ненависть до тебе, Моя дочко. Або чому Моє Святе Слово так сильно їх непокоїть.

Коли ті душі атакують Моє Святе Слово з такою люттю, то це є знаком підтвердження від сатани, що ці Послання є справжніми.

Бо коли з’являється такий сильний спротив, а святі люди спровоковані атакувати Божі Послання, як у цьому випадку, тоді ви можете бути певними, що вони походять від Бога.

Коли Моє Слово заперечують, це ранить Мене настільки, що Я плачу зі смутку, коли вони не розпізнають Мене. Але нехай так буде. З часом вони пізнають Правду.

Вони сильно ображають Мене, коли свідомо намагаються відтягнути душі від Мого Милосердя.

Якщо вони несуть відповідальність за душі, яким було відмовлено у спасінні, то їх буде покарано.

Їхнє покарання буде одним із нещасть, коли вони намагатимуться захищати свої дії, навіть лише за одну-єдину втрачену душу. Їхні дії можуть призвести до того, що душа, яка, в іншому випадку, була б наверненою, може страждати від остаточного покарання у вогні Пекла.

Саме тоді, коли вони будуть намагатися перешкодити Слову Божому, їхні колишні добрі справи стануть марними. Бо яке добро з них випливає, коли тим добрим вчинкам протидіють вчинки, які випливають з ненависті до Бога?

Я говорю до них. День, коли ви постанете переді Мною, щоб відповісти за ці підлі вчинки, буде для вас дуже важким.

Ви будете змушені відповісти не тільки за себе, але вам також доведеться відповісти за брехню, яку ви поширюєте про Мене і про Моє Святе Слово перед іншими.

Чи це ваш страх щодо Мого Святого Слова змушує вас до такого злодіяння? Страх походить від сатани. Гордість походить від сатани. Хіба ви не знаєте, що те, що ви вважаєте, що так добре розбираєтесь в Моєму Святому Письмі, призводить до того, що ви вирішуєте, що знаєте більше, аніж насправді знаєте?

Ви шукаєте недоліки в Моєму Святому Слові так само, як фарисеї. В такий спосіб ви кажете, ніби знаєте більше про Істину, аніж Бог.

Пам’ятайте, що чим більше ви будете поширювати брехню щодо Мого Святого Слова, тим більше ви грішите проти Божого Слова.

Гріх проти Господніх пророків є одним з найбільш несхвальних перед Моїм Отцем.

Всі ті, які грішили проти Господніх пророків, були покарані. Бо коли вони намагаються зупинити Слово Боже, дане світові для порятунку душ, вони перешкоджають спасінню душ.

За це вони будуть повалені, бо ніщо не зупинить того, щоб Слово Боже потрапило до Його дорогоцінних дітей.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.