505. Коли Моя Армія досягне двадцяти мільйонів, Я помножу це число на мільярди

П’ятниця, 27 липня 2012 р. Божого, 18:30

Моя ніжно улюблена дочко, Моє бажання – об’єднати Моїх послідовників в одну Армію, вже приносить свої плоди завдяки цим Посланням.

Моя Армія вже сформована і об’єднана через Силу Святого Духа, який поширюється світом, як стихійна пожежа.

Ви, які приймаєте зараз Мої настанови, хоч можете думати, що працюєте разом в малих групах, повинні знати, що Моя Армія в даний час складається з понад двадцяти п’яти тисяч відданих воїнів, які отримують Мої Молитви Хрестового Походу кожного дня.

Ваша посвята Мені, вашому улюбленому Ісусові, приносить Мені так багато втіхи і радості, оскільки ваші молитви рятують мільйони і мільйони душ кожної секунди кожного дня.

Якби ви були свідками їхньої вдячності, ви б ніколи не припиняли тривати на молитві, такою є їхня сила.

Сатана страждає від цієї Місії і він зробить все можливе, щоб зашкодити їй.

Саме тому ви не повинні дати себе залякати тим, які ззовні, які звинувачують вас у єресі, щоб затримати вас у поширенні Моїх Послань.

Якщо ви дозволите тим, які намагаються принизити вас або які погорджують вашою вірою, викликати серед вас замішання, тоді менше душ може бути врятовано.

Думайте про цю Місію так, ніби ви працюєте у закордонному агентстві по наданню допомоги, подібно тим групам людей, які йдуть до спустошених країн, щоб рятувати життя тих, які страждають від голоду.

Важливо є подолати всі перешкоди у наданні допомоги постраждалим. Затримка на одну годину може означати межу між життям та смертю. Те ж саме відноситься і до цієї Місії.

Дивіться перед собою, ігноруйте перешкоди тих, які намагаються відтягнути вас назад і тоді крокуйте вперед.

Збирайте інших на своєму шляху і ведіть їх до перемоги. Перемоги спасіння.

Ваша Армія розростається з кожним днем. Тримайтесь за Мою Руку, аж поки ми не досягнемо Армії, якої Я прагну, з двадцяти мільйонів, яка очолить боротьбу з антихристом.

Коли Моя Армія досягне двадцяти мільйонів, Я помножу це число на мільярди. І коли це відбудеться, звіра, нарешті, буде знищено.

Це є Моя Обітниця. Бо діти Божі у великій кількості, наповнені Його Божественною Любов’ю, знищать зло.

Пам’ятайте, любов є сильнішою від ненависті. Тільки любов із надлишком може усунути зло.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.