479. Найгірші страждання серед усіх – це духовна пустка, коли ви не можете відчувати жодної краплини любові до Мене, вашого Ісуса

Вівторок, 3 липня 2012 р. Божого, 20:00

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я посилаю тобі таке випробування, як духовне виснаження, ти повинна навчитися розпізнавати його.

Ти повинна також визнати, що коли ти терпиш таке виснаження душі, то для цього є причина і тією причиною є рятування душ через таке терпіння.

Багато жертовних душ вважають, що терпіння є однією з двох речей.

Першою є зовнішнє переслідування, яке ви будете терпіти через свою працю.

Наступною є фізичне терпіння, добровільно пожертвуване Мені як Дар, щоб врятувати мільйони душ.

Тоді найгіршим терпінням з усіх є духовна пустка, коли ви не можете відчувати жодної краплини любові до Мене, вашого Ісуса, коли жодна кількість молитов не звільняє вас з в’язниці самотності.

Спробуйте, якщо можете, але молитва стане для вас болісною.

Спробуйте, якщо можете відчути любов і співчуття до Мене, але це буде боротьба.

Це є однією з форм духовного полишення, коли вам здається, що Я є так далеко, що ви більше не можете досягнути Мене.

Але ви не знаєте, що це є саме те.

Це є Дар, Ласка від Мене. Це піднімає вас в Моїх Очах і випробування та страждання, які ви терпите, допускаються Мною через вашу щиру і чисту любов, щоб врятувати почорнілі душі.

Це може видатись несправедливим, але чим ближче ви знаходитеся до Мого Найсвятішого Серця, тим більше терпите Моє власне переслідування за гріхи людства.

Тільки ті, з чистими і покірними серцями, які не шукають свого, коли вони ставлять Мене понад усе, що є на цій землі, можуть витерпіти Мій Біль.

Такі душі є ретельно вибраними Мною і працюватимуть зі Мною через їхній Дар Терпіння, щоб допомогти Мені у Моєму плані Спасіння.

Ніколи не лякайся, Моя дочко, що Мене там немає. Ти можеш не відчувати Моєї Присутності, не бачити Мене й не відчувати глибокої любові до Мене, як ти це робиш зазвичай, але Я поруч з тобою.

Завжди довіряйте Мені, Мої улюблені послідовники, навіть якщо вам важко молитися.

Довіртеся Мені, коли ви відчуваєте тугу за Мною, яка не може бути заспокоєною чи погамованою, незважаючи на те, як сильно ви потребуєте Мого спілкування.

Знайте, що коли це відбувається, Я є набагато ближче до вас, ніж ви припускаєте.

Знайте, що в цей час Я піднімаю вас, щоб ви стали справжніми воїнами, правдивими борцями в Моїй битві за спасіння душ.

Я люблю вас. Ніколи не здавайтеся. Ніколи не відчувайте себе розчарованими, бо Я завжди йду з вами.

Прийде день, коли страждання будуть забутими. На їхньому місці буде радість, яка хлине у світ і яка стане можливою тільки завдяки вашим жертвам за всіх Божих дітей, які потребують вашої допомоги.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.