477. Таїнства Святої Сповіді, Хрещення, Шлюбу і Євхаристії повинні бути збережені

Неділя, 1 липня 2012 р. Божого, 15:45

Моя ніжно улюблена дочко, як сильно гріх придавлює Мене в цей момент і як сильно Я терплю муку відкинення.

Моя Голова є роздавлена терням у Моїй Короні, так само як Голова Моєї Церкви, Мій Святий Вікарій на землі, терпить біль через переслідування, які він зносить від рук своїх ворогів.

Моя Церква на землі, Моє Тіло на землі, є одним. Готується розп’яття.

Доктрина Моєї Церкви незабаром буде розірваною на шматки, так само як і Моє Вчення на землі, яке було розірване на шматки фарисеями і тими, хто думав, що вони знають Слово Мого Отця краще, ніж Я.

Усі ви повинні молитися за Мою Церкву на землі. І завжди повинні пам’ятати, що не існує ніякої іншої доктрини, окрім тієї, що була проголошена Мною під час Мого перебування на землі.

Все те, що є Правдою, ніколи не буде змінено, а якщо її змінити, тоді ви будете змушені ковтати брехню.

Моя дочко, ніколи не дозволяй тим, які в цей час продовжують відкидати Моє Слово, перешкоджати тобі, чи Моїм послідовникам, допомагати Мені рятувати Мою Церкву на землі.

Коли цього разу ворог атакує Мою Церкву, ви повинні об’єднатися разом і забезпечити поширення Євангелія аж до краю землі.

Таїнства Святої Сповіді, Хрещення, Шлюбу і Євхаристії повинні бути збережені. Однак навіть вони стануть важкодоступними.

Мої висвячені слуги, які люблять Мене, вже зараз повинні розпочати приготування. Дуже скоро вам заборонять уділяти ці Дари Божим дітям.

Час для підготовки розпочався.

Дозвольте Мені навчати вас, вести вас і допомагати вам привести Залишок Моєї Церкви до Воріт Раю.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.