461. Тест на правдивість пророка полягає в молитвах, що даються йому для людства

Вівторок, 12 червня 2012 р. Божого, 17:58

Моя ніжно улюблена дочко, знай що Я ніколи не засудив би тих, які кажуть, що приходять в Моє Ім’я, але насправді такими не є.

Я люблю всіх Божих дітей, у тому числі фальшивих пророків, посланих, щоб заплутати людство в цей час.

Багато таких душ є сповнені любові до Мене і відчувають потребу стати ближче. Вони можуть, не з власної вини, уявити собі, що отримують божественні послання. Ви повинні молитися за такі душі. Ви ніколи не повинні їх осуджувати.

Є й такі, які кажуть, що приходять в Моє Ім’я, але які носять знак звіра. Вовки в овечій шкурі. Вони встановили пастки для чистих душ і забруднюють їх гріхом обману.

Ці небезпечні лжепророки мають на меті перекрутити Правду Мого Вчення в такий спосіб, щоб це було непомітно.

Вони, приховуючись за фасадом фальшивої смиренності, заставлять вас повірити в брехню в Моє Ім’я. Вони представлять брехню під маскою толерантності і ви будете переконані, що вони поширюють Правду.

Тест на правдивість пророка полягає в молитвах, що даються йому для людства.

Навернення швидко поширюється через Силу Святого Духа, коли Послання приходять з Неба і охоплюють всі релігії, всі віри, щоб з’єднати їх воєдино.

Я закликаю вас у цей час до молитви за душі, які були обманутими і вірять, що промовляють Голосом з Неба. Моліться за них, щоб їм була дана сила шукати смирення, яке дозволило б їм побачити Правду.

Моліться, щоб вони не дозволили, аби шахрай, який вносить замішання серед Божих дітей, послуговувався їхніми душами.

Моліться за тих, які не говорять від Імені Бога, але свідомо говорять мовою сатани. Вони також потребують ваших молитов, бо вони безжалісно використовуються сатаною для поширення брехні.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.