445. Молитви можуть запобігти тим злим планам, які спонукають до використання ядерних бомб

Вівторок, 29 травня 2012 р. Божого, 17:42

Моя ніжно улюблена дочко, Мої пророки, Мої посланці і всі правдиві візіонери в світі об’єднуються в дусі, щоб проголошувати Моє Святе Слово в цей час.

Ті, які були вибрані для цієї складної Місії, отримали доручення звертатися до світу і забезпечити, щоб душі всіх людей були підготовлені до Мого Другого Пришестя.

Невдовзі вони будуть закликати до термінової молитви, щоб допомогти тим, які страждатимуть у війнах, що наближаються.

Близький той час, коли війни вибухнуть і багато невинних душ стануть жертвами цього повного ненависті терору проти Божих дітей.

В тих війнах буде багато розпорошень у різних напрямках, а на Близькому Сході дійде до великого замішання.

Так багато малих війн будуть посилюватися.

Так багато сторін, що на початку були розпорошені у всіх напрямках, об’єднаються в малу кількість сторін.

Тоді будуть втягнуті великі армії і багато країн братимуть участь разом з ними.

Як сильно течуть Мої Сльози через це жахливе зло, що супроводжується впливом сатани, який хоче убити якомога більше людей і якомога швидше.

Моліться за те, щоб послабити ці війни.

Моліться, щоб Божі діти завдяки своїм молитвам могли запобігти тим злим планам, які спонукають до використання ядерних бомб.

Моя найдорожча дочко, сатана зробить в цей час все, що в його силах, щоб переконати Католицьку Церкву засудити тебе і оголосити ці Послання єрессю.

Ти повинна ігнорувати ці атаки. Всі ті, які дотримуються Мого Вчення, повинні прислухатися до свого серця, бо так буде легше розпізнати правду.

Якби Моїм пророкам не були дані Ласки з Небес, щоб протистояти таким переслідуванням, тоді Моє Святе Слово і Мої вказівки щодо підготовки всіх Божих дітей до Мого Другого Пришестя не були б почутими.

Якби не та завзята витривалість всіх Божих пророків і всіх посланців Бога від початку часу, тоді Божі діти залишилися б необізнаними.

Як тільки вам буде дано знання, Мої дорогоцінні послідовники, тоді ви ніколи не повинні боятися, оскільки ви прямуєте шляхом до Вічного Життя. Будь-який інший шлях, попри чудові, але нічого не варті спокуси, які заманюють вас у світську пастку, не приведе вас до Мене.

Отож, як тільки почне з’являтися брехня про Мою Пресвяту Євхаристію, тоді ви повинні бути мужніми і відійти.

Моліться про силу, рішучість і хоробрість, щоб іти за Мною остаточною Дорогою до Спасіння.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.