444. Знайте, що тисяча років, згаданих в Книзі Одкровення, означають саме це

Понеділок, 28 травня 2012 р. Божого, 20:45

Моя ніжно улюблена дочко, коли людина ставить під сумнів Вчення, яке міститься в Святій Біблії, то це належить до звичайної людської природи.

Коли людина перекручує Вчення зі Святої Біблії, щоб пристосувати його до своїх власних поглядів на життя, то це ображає Мене.

Але коли Мої висвячені слуги засуджують певні частини Святої Біблії і відкидають їх на узбіччя як незначні, тоді вони заперечують Мене, Сина Людського.

Все, що міститься в Святій Біблії, походить від Мого Предвічного Отця, який затвердив кожне окреме слово через Своїх помазаників.

Вірте, що жодне Слово, яке міститься в Книзі Мого Отця, не є брехнею.

Тоді чому ті, які стверджують, що є вченими та експертами в Правді, що міститься в Святій Біблії, ставлять під сумнів Моє Святе Слово, яке дається їм в цих Посланнях?

Моя Правда, яка там міститься, буде дана вам ще раз, щоб освіжити вашу пам’ять і нагадати вам про Моє Вчення.

Мої діти на землі, знайте, що пророцтва, які містяться в Книзі Даниїла і в Книзі Одкровення, все ще мають здійснитися.

Знайте, що тисяча років, згаданих в Книзі Одкровення, означають саме це.

Якщо б вони мали означати щось інше, то був би даний інший час.

Моя Церква, Католицька Церква, ще не визначилася щодо своїх переконань, оскільки досі цього не зробила.

Залишок Моєї Церкви, залишкові гілки Моєї Католицької Церкви на землі, зрозуміють справжнє значення Моєї Ери Миру на землі.

Ви знаходитесь в Кінці Часів, але земля буде відновлена.

Я звертаюся до вас усіх, Мої висвячені слуги. Мій Голос захрип від благань про те, щоб ви дали відповідь на Мій святий заклик з Небес.

Я, Ваш люблячий Спаситель, до сьогоднішнього часу посилав вам багато пророків та візіонерів. Вони допомогли відкрити ваш розум на ті події, які ще мають надійти.

Я чекав аж дотепер, щоб оголосити світові кінцеві одкровення. Я зараз посилаю Свого останнього посланця, Марію від Божого Милосердя, Сьомого Посланця, щоб підготувати цю останню главу, коли вона розкривається вам.

Мій Голос, як грім. Його і надалі буде чути по всій землі. Він не затихне аж до дня, коли Я прийду судити.

Ви можете не слухати Мене зараз. Багато хто з вас відкине Моє Слово через зарозумілість, яка глибоко ранить Мене.

Інші проігнорують Мене через страх, бо так легше. Але зміни, про які Я вам говорю, невдовзі відбудуться. Тоді Правда почне поступово прояснюватися вам.

Я закликаю вас зараз і говорю вам: Я очікую на вашу відповідь, незалежно від того, чи дасте ви її зараз чи в майбутньому.

Я чекаю. Я буду і надалі терпляче чекати аж до дня, коли ви прибіжите до Мене, шукаючи Мого Захисту.

Я ніколи не зречуся Моїх вибраних слуг, яких Я покликав першими.

Чи ви пам’ятаєте, як Я вперше покликав вас? Ви відчували, як Мій Голос промовляв до вашої душі, спонукаючи вас об’єднатися зі Мною. Чи ви чуєте Мене зараз?

Попросіть Мене, щоб Я зараз відкрив вам, що це є Я, ваш Ісус, який благає вас прийти, піднятися і йти слідом за Мною в цій останній важкій подорожі до Вічного Життя. Не бійтеся Мого Заклику. Довіряйте Мені і відмовляйте цю молитву, просячи Мене, щоб Я дозволив вам почути Мій Поклик.

Молитва Хрестового Походу [57]

Для духовенства – Ісусе, дозволь мені почути Твій Поклик

О мій дорогий Ісусе, відкрий мої вуха на звук Твого Голосу.

Відкрий моє серце на Твій люблячий Поклик.

Наповни мою душу Святим Духом, щоб я міг розпізнати Тебе в цей час.

Я жертвую Тобі мою смиренну вірність в усьому, про що Ти мене попросиш.

Допоможи мені пізнати Правду, піднятися, відповісти Тобі і йти за Твоїм Голосом, щоб Я міг допомогти Тобі рятувати душі всього людства.

Твоя Воля є наказом для мене.

Дай мені мужність, щоб дозволити Тобі вести мене, щоб я міг прийняти броню, яка необхідна для того, щоб вести Твою Церкву до Твого Нового Царства.

Амінь.

Пам’ятайте, що Я, Ісус Христос, ніколи не дозволю Моїм висвяченим слугам зійти з Дороги Правди. Я буду стояти на кожному куті, на кожній вулиці і буду вказувати вам вірний напрямок.

Іноді ви будете розчарованими. Можете бути дезорієнтованими. Можливо, ви не захочете чути Правди. Можливо, ви будете боятися. Але знайте наступне.

Я завжди любитиму вас. Я завжди буду на вашому боці.

Я ніколи вас не покину.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Bookmark the permalink.