419. Моїм сучасним апостолам надано величезну Місію

Неділя, 6 травня 2012 р. Божого, 10:00

Моя найдорожча дочко, багато Божих дітей вважають, що тим, які ведуть святе життя, надаються переваги Моїм Отцем.

Правда полягає в тому, що ці душі, святі і побожні, якими вони і є, мають працювати задля спасіння інших душ.

Інші душі – це ті звичайні чоловіки, жінки і діти, які ведуть напружене життя і мало часу проводять у молитві.

Багато хто не молиться і не спілкується зі Мною. Деякі не вірять в Бога. Інші вірять. Багато хто з цих душ ведуть добре життя.

Вони ставляться до інших людей з любов’ю і добротою в серцях. Вони поставили потреби інших над своїми власними потребами. Вони жертвують милостиню. Вони люблять один одного. Але вони не ходять до Церкви, не приймають Таїнства і не визнають, що Я, Ісус Христос, Існую.

Ви можете подумати, що вони є втраченими душами. Насправді, це не так.

Вони є Божими дітьми і Його Світло сяє крізь них. Вони не приречені. Вони є люблені.

З часом, коли їм буде наданий доказ Мого Існування, вони відразу ж обіймуть Мене.

Це тільки ті душі, які свідомі своїх претензій до Мого Отця і які насолоджуються принадами нечестивих і злих гріхів, є втраченими.

Ті, які не можуть жити, щоб не впасти в смертний гріх і чиї душі є настільки почорнілими, тому що вони опановані сатаною і яким необхідно вийти з цієї страшної темряви, не будуть достатньо сильними, щоб це зробити.

Вони вважатимуть майже неможливим шукати Моєї допомоги. Вони можуть бути врятовані тільки завдяки молитвам Моїх святих і побожних послідовників.

Моїм сучасним апостолам надано величезну Місію, що рівносильна тій, яка була дана Моїм апостолам, коли Я Вознісся на Небо, тільки більш термінову.

Ваша роль, Мої послідовники, полягає у підготовці цих душ до Мого Нового Раю через ваші молитви. Молитви можуть їх навернути.

Моє Милосердя є настільки великим, що Я прощу таких грішників через великодушність інших Моїх вірних слуг, через їхні страждання та молитви.

Ніколи не забувайте про силу ваших молитов. Ця сила є Даром для вас, щоб ви могли рятувати душі ваших братів і сестер.

Запам’ятайте, Мій Предвічний Отець любить усіх грішників. І настає велика втіха і течуть сльози радості за кожного загубленого грішника, що рятується від вогню Пекла.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіо

Bookmark the permalink.