405. Не мільйони, а мільярди душ навернуться

Субота, 21 квітня 2012 р. Божого, 16:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я повинен принести заспокоєння всім тим, які можуть боятися цих Послань.

Дозвольте Мені заспокоїти вас, всіх Моїх улюблених послідовників і запевнити вас у Моєму великому Милосерді до всього людства.

Завдяки молитвам дорогих Моєму серцю послідовників, усі з яких вислуховуються і на які даються відповіді відповідно до Божественного вибору часу Мого Предвічного Отця, велике навернення починає процвітати.

Ніколи не втрачайте надії. Ви є основою Моєї Місії на землі, щоб допомогти Мені врятувати все людство. Тому ви будете страждати від болю за гріхи інших людей.

Ніколи не думайте, що гріхи інших людей можуть очорнити Світло Всевишнього Бога до такої степені, що все може бути втрачено.

Дуже скоро всі стануть свідками Божої Слави завдяки Моєму Божому Милосердю, яке буде виявлене під час Попередження.

Не мільйони, а мільярди душ навернуться. Це призведе до послаблення влади сатани, коли Божа Армія буде зростати в силі, щоб перемогти звіра.

Незабаром усе людство дізнається правду про своє існування. Це буде вирішальним моментом для дітей Божих, які об’єднаються для підготовки до Нової Ери Миру, де не існуватиме жодного гріха.

Молитва є важливою, тому що Бог Отець дав кожній особі на землі у момент народження Дар Свобідної Волі. Саме через це, хоч Він і має силу зробити все, що забажає, Бог Отець хоче, щоб Його діти приходили до Нього з власної волі.

Бог Отець не хоче примушувати своїх дітей любити Його.

Це має бути добровільно. Але як ви можете любити того, кого ви не знаєте?

Це і є проблемою сучасного світу. Дуже мало хто знає Бога Отця. Дуже мало хто знає Мене, Його улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Ви, Мої послідовники, повинні використовувати молитви для того, щоб Мій Отець міг надати особливі Дари тим душам, які перебувають у темряві.

Потім їм буде показано Його Славне Світло і вони будуть спасенними.

Через ваш дар молитви Бог Отець буде використовувати Божественне втручання, щоб наблизити до Свого Серця тих, які не знають Його або не знають, що Він Існує.

Однак багато душ, які знають Мого Отця, проте свідомо відвертаються від Нього, зазнають страшного покарання.

Їм будуть надані всі можливості, але вони відкинуть Бога.

Для тих душ, які проводять огидні акти, поширені у деяких частинах світу, покарання прийде у вигляді землетрусів.

Ті глобальні групи, які будуть продовжувати руйнувати країни, які вони контролюють, будуть зупинені і суворо покарані Рукою Мого Отця.

Знову ж таки, ваші молитви є необхідібними, щоб пом’якшити ті гріхи і подальші покарання.

Потрібно дещо більше часу на підготовку, щоб Моє Боже Милосердя дозволило, щоб більше душ було підготовлено до цієї Великої Події.

Важливо, щоб більша частина людства могла бути врятованою і щоб всі душі, в тому числі зачерствілі грішники, отримали можливість з’єднатися з Богом.

Це Моє найбільше бажання, щоб Я царював над більшою частиною людства в Новому Раю.

Ваші молитви допоможуть Мені здійснити Моє велике бажання, що ми всі могли стати однією родиною в любові та єдності на віки вічні.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.