402. Мої Послання є для всіх релігій і віросповідань, включно з тими, які не вірять

Вівторок, 17 квітня 2012 р. Божого, 18:30

Моя найдорожча, улюблена дочко, знай, що Мої Послання надані тобі для цілого світу.

Вони є надані для всіх релігій і віросповідань, включно з тими, які не вірять в Існування Бога, Предвічного Отця, Творця всього світу.

Діти, ви повинні знати це, тому що вам була надана Правда про Триєдиного Бога, Пресвяту Трійцю, яка складається з Отця, Сина і Святого Духа і ви маєте обов’язок проголошувати Моє Святе Слово усьому світові.

Вірите ви чи ні, що Я звертаюся до вас через ці Послання, але ви повинні допомогти цим бідним душам, які потребують Мого захисту, щоб вони могли бути спасенними.

Багато хто запитує, чому в цих Посланнях так багато разів згадують сатану. Моя відповідь є такою.

Сатана і його впалі ангели бродять по землі у пошуках людських істот, щоб їх опанувати.

Вони нападають на них через чуттєвість, в основному заохочуючи їх до здійснення тілесних гріхів.

Вони вкладають в їхню свідомість думки, щоб ті чинили злодіяння, які ображають Мого Отця.

У випадку душ, які вже перебувають в гріху, то вони можуть заволодіти й тілом. Коли це стається, то ці бідні опановані душі сіють довкола себе спустошення. Якщо вони займають посаду у владі, тоді можуть чинити страшні беззаконня щодо тих, ким вони управляють.

Вони введуть закони, які протиставляться Десяти Божим Заповідям, встановлених Богом Отцем. В інших випадках вони будуть викликати великі страждання в житті людей.

Цей негативізм є викликаний сатаною і його демонічними ангелами. Це не походить від Бога.

Від Бога може походити тільки мир і любов.

Усі ви, які хочете позбавити своє життя негативних думок і почуттів – все, що потрібно, це віддати себе Мені, вашому улюбленому Ісусу Христу.

Молитви, простої розмови, цілком достатньо. Своїми власними словами просіть Мене, щоб Я вам допоміг.

Якщо попросите від щирого серця, Я відразу ж відповім і допоможу вам наблизитися до Мого Найсвятішого Серця.

Прошу, діти, дозвольте Мені тримати вас близько біля Себе і надати вам потіху, якої ви прагнете, у світі, повному нещасть, несправедливості, жорстокості і ненависті.

Я Є вашим рятувальним канатом. Тільки Я можу вам допомогти. Прошу, зверніться до Мене цією Молитвою Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [45]

Молитва про подолання негативних помислів

О Ісусе, я дуже мало знаю про Тебе, але будь-ласка, допоможи мені відкрити моє серце, щоб дозволити Тобі увійти до моєї душі, щоб Ти міг зцілити мене, потішити мене і наповнити мене Твоїм Миром.

Допоможи мені відчути радість та подолати всі негативні помисли і навчитися розуміти, як потішити Тебе, щоб я міг увійти у Твій Новий Рай, де я зможу жити з Тобою життям любові, радості і захоплення навіки вічні.

Амінь.

Я люблю вас усіх, дорогі діти, незалежно від того, якої ви віри, незалежно від того, як багато згрішили, як багато завдали болю, або як сильно скривдили інших.

Тільки Я можу змінити ваш спосіб життя, який ви ведете.

Єдиний спосіб звільнити себе від вашого важкого способу життя, яке ви ведете, це звернутися до Мене, щоб Я міг вам допомогти.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіо

Bookmark the permalink.