40. Як увійти до Неба – роль страждання

П’ятниця, 14 січня 2011 р. Божого, 10:00

Моя улюблена дочко, спосіб, в який Я з тобою спілкуюся, починає змінюватися. У попередніх Посланнях Я перестерігав Моїх дітей перед гострою потребою покаятися, щоб осягнути спасіння. А Послання, які Я передаватиму далі, будуть спрямовані на надання допомоги тим душам, які шукають духовної досконалості.

Рай, Моя дочко, хоч і створений для всіх і є законним домом для кожного, проте маю сказати, що потрапити туди не так легко. Ворота є вузькими, і з цієї причини мало хто зможе пройти через них в потрібний час. Для того, щоб пройти через ці ворота, душа повинна проявити покору і цілковито віддатися в Мої Руки. Якщо хочете потрапити в Царство Небесне, вам потрібно відкинути свою гордість, впертість, схильність і прив’язаність до матеріальних благ на землі.

Всі Мої діти, які починають свою духовну подорож до Мене, в момент, коли зрозуміють Правду, повинні тяжко працювати над собою і знати про ті необхідні якості, завдяки яким можна увійти в Царство Мого Отця.

Значення покори

Покора – це поняття, яке ви зможете зрозуміти тільки завдяки Моєму Вченню. Хоч багато Моїх послідовників розуміють, чому вона важлива, однак є невизначеними щодо того, з чим вона пов’язана. Покора означає щирість. Це означає, що в Моє Ім’я ви з гідністю переносите випробування, виклики і наклепи. Ось Моя найкраща порада. Уявіть собі, що ви ще маленькі діти, просто невинні діти, яким невідомий цей злий світ, про який ви дізнаєтесь лише згодом, коли станете дорослими. Кожен раз звертайтесь до Мене в своїх молитвах, маючи очі і серце дитини.

Ваші молитви і слова мають бути простими. Не очікую від вас, щоб ви відмовляли усі молитви, передані світу з любов’ю. Подивіться на небо і поділіться зі Мною всіма своїми проблемами. Поділіться своїми стражданнями. Віддайте їх Мені. Будете щедро винагороджені, коли приймете заради Мене смуток і терпіння у вашому житті. Може, ви ще не знаєте, але якщо ви зробите усе це свідомо, тоді зможете врятувати багато душ і підготувати їм дорогу до Раю. Це факт, про який ви дізнаєтесь тільки після того, як потрапите до Неба, де відчуєте красу вашого щедрого дару для Мене.

Не втрачайте миру, коли захищаєте свою віру

Виявляти покору означає приймати те, що відбувається довкола вас, хоч це може бути і болісним. Поводьтеся гідно, навіть якщо у вашому товаристві зневажають Моє Ім’я. Можете захищатися, навіть ревно, якщо того прагнете, але ніколи не відкидайте тих, хто вас зневажає, прилюдно погорджуючи ними.

Правду Мого Вчення пояснюйте терпеливо. Не втрачайте миру. А також не виявляйте страху перед тими, хто вас зневажає. Будьте сильними. Захищайтеся, але тільки через постійне повторювання Мого Вчення. Ніколи не бійтеся відкрито говорити Правду. Не плутайте покору з боягузтвом. Серед Моїх послідовників є й такі, які зрозуміли справжній сенс покори і її значення в освяченні душ, але помиляються, коли мовчать, бачачи, як з Мого Імені прилюдно глузують. Ніколи не засуджуйте особу, яка насміхається з Мене або з Мого Предвічного Отця, або навіть з Моєї улюбленої Найсвятішої Матері, але твердо стійте в обороні Правди.

Смуток – Дар Божий

Коли будете розмовляти зі Мною як діти, зрозумієте наступне. Коли відкриєте свої серця і звернетесь до Мене з повною довірою, покерую вами, коли будете терпіти смуток на цій землі. Мої діти, не відвертайтеся від Мене. Якщо ваш смуток видається нестерпним, думайте про те, що смуток – це Дар Божий і Благословення. Очищення відбувається тільки через смуток і терпіння. Жертвуйте Мені свої терпіння. Коли Я бачу жахіття світу, знову і знову переживаю ті страждання, які відчував під час Розп’яття.

Очищення розпочнеться тоді, коли ви приймете усю глибину печалі і терпіння, і пожертвуєте їх з радістю за спасіння людства. Розумію, Мої діти, що вам важко це збагнути. Та ви зрозумієте це тоді, коли наблизитеся до Мене і відкриєте свої серця, віддасте Мені свою вільну волю і повністю довіритеся Мені. Саме так ви возз’єднаєтесь зі Мною. Якщо так чинитимете, ваші випробування і терпіння не будуть важкими. З часом, навіть з любов’ю і радістю в серці зустрінете терпіння, а особливо тоді, коли пожертвуєте їх Мені як дар.

Терпіння є Даром від Бога і є допущеними. Ті душі, яким ви допомагаєте, забезпечать вам місце в Царстві Мого Отця.

Мої діти, це Вчення не нове. Але вам не пригадувано тієї простої Правди. Мої Послання і Вчення ніколи не змінювались. Вони є прості й об’єднані в Євангеліє та Десять Божих Заповідей. Не забувайте, що коли ви даруєте себе іншим, ви віддаєте себе Мені. Якщо ви даруєте любов своїм близьким, це означає, що ви даруєте її Мені, любите Мене.

Поводьтеся з іншими так, як ви хочете, щоб поводились із вами. Якщо ви на когось ображаєтеся, хочете заподіяти комусь шкоду, або ж хочете когось покарати, ніколи не забувайте, що це Я живу в них, навіть в тих, які ненавидять Мене. Якщо ви завдаєте шкоду іншим, то завдаєте її Мені.

З часом, Мої діти, таке доброзичливе ставлення набуде змісту. Кожен день моліться за силу проживати своє життя задля Мене. Знайте, що кожен раз, коли ви пробачаєте іншим, навіть своїм ворогам, ви розширюєте Моє Серце Любові і Милосердя. Нагородою вам буде Вічне Життя у Небі.

Моліться за витривалість. Наслідуйте Моє життя. Це не буде легко, але навіть найменші ваші дії допоможуть душам.

Ваш улюблений Вчитель і Спаситель

Ісус Христос – Єдиносущний з Отцем і Святим Духом

Bookmark the permalink.