388. Нехай моляться до Мене про розпізнання

Понеділок, 2 квітня 2012 р. Божого, 15:30

Моя найдорожча, улюблена дочко, ти повинна відпочити від нападів, які тривають з боку тих, які не можуть прийняти Моє Правдиве Слово.

Тобі не дозволено захищати Моє Слово і зараз Я доручаю тобі не контактувати з тими, які сумніваються в Моєму Слові, бо це не є твоїм обов’язком.

Моя дочко, не дивлячись на те, наскільки сильним в тебе є бажання доводити автентичність Мого Слова для людства в цих часах, ти не повинна цього робити.

Я ніколи не відповідав катам під час Мого Розп’яття. Ти ніколи не повинна намагатись відповідати тим, які бажають переслідувати Мене через Мої Послання.

Це не на тебе вони розлючені, Моя дитино, а на Мене.

Я лише можу говорити світові, як приготуватись до Мого Другого Пришестя. Я не можу їх змусити.

Не звертай увагу на ці насмішки, більшість з них виходять від щирих душ, які потребують задавати питання. Але ти не маєш дозволу діяти таким чином. Нехай моляться до Мене про розпізнання. Тільки Я несу відповідальність за їхні душі. Навіть коли ти жертвуєш свої страждання Мені за порятунок тих душ, ти все ж не є за це відповідальна.

Так що йди і скажи тим, які мають сумніви, подібно Моєму апостолу Томі, що це був Я, Хто зустрівся з ним після Мого Воскресіння, коли Я стояв перед ним. І тільки після того, як він торкнувся Моїх Ран, то цілком увірував.

На жаль, багато душ у світі не отримало такої розкоші. Вони повинні знати, що час є короткий, щоб підготувати свої душі. Це їхній власний вільний вибір: відповісти чи ні на Мій заклик.

Ваш Ісус

 

Аудіо

Bookmark the permalink.