35. Попередження для віруючих: не відкидайте правдивих пророків

Вівторок, 28 грудня 2010 р. Божого, 11:00

Моя улюблена дочко, ти отримуєш зараз останні Послання для порятунку душ людства, щоб вони мали змогу зрозуміти їх ще до настання Кінця Часів.

Згідно із передбаченнями, багато ангелів розійшлося по всьому світу, щоб підготувати землю до Мого Другого Пришестя. Багато з тих ангелів у людській подобі, як і ти, Моя улюблена дочко, вибрали цю роль. Деталі їхнього народження були узгоджені, враховуючи час Великого Попередження і Кінець Часів. Подібно і демони вирвалися, звільнилися з дна пекла. Вони представляють спокуси і брехню на землі. Демони залучають на свій бік тих Моїх дітей, які піддаються їхньому впливу. Заражають ті душі, які вже перебувають у темряві. Вони входять до їхніх душ, через обман і переконання, що їхня віра в Мене і Предвічного Отця не має сенсу.

Поява таких людей, їхній зовнішній вигляд навіть не натякає на те, що вони можуть бути пов’язані зі злом. Вони виглядають як розумні, порядні, культурні та впливові люди. Вони дуже переконливі, коли читають проповіді, які Мої діти приймають за Правду. На жаль, в їхніх серцях немає любові, тому остерігайтеся їхнього вчення.

Тепер звертаюся до Моїх прихильників. Ви, Мої діти, через вашу віру та ваші молитви отримали всі ті Дари, які Я обіцяв усім, хто піде за Мною. Я нагороджую вас різними Дарами, кожен Дар є призначений для поширення Мого Слова в різний спосіб.

Різниця між пророками

Всім, кому Я даю Дар Розпізнання, щоб допомогти вам розрізнити тих, які прийдуть від Мого Імені від тих, які від сатани, кажу наступне: будьте дуже обережними. Остерігайтеся фальшивих пророків, але не засуджуйте тих, які кажуть, що прийшли від Мого Імені, не оцінивши їхні послання. Не судіть послання, отримані через Мене, по «зовнішньому вигляду». Якщо людина каже, що прийшла в Моє Ім’я, не думайте, що ваша думка про неї є непомильною. Зверніть увагу на тих пророків, які страждають від глузування або викликають обурення в інших, коли стверджують, що отримують послання від Мене і від Моєї Найсвятішої Матері.

Не судіть передчасно, не послухавши уважно послання. Ці послання повинні мати відношення не тільки до Мого Вчення, а й до Мого Слова і мають бути сповнені Любов’ю. Вони мають навчати вас від Мого Імені, як прожити своє життя, щоб врятуватися.

Ніколи не лякайтеся, якщо Мої справжні пророки стверджуватимуть, що принесли передбачення майбутнього, яке повинні тримати в таємниці. Не впадайте відразу в гріх упередження, осуджуючи ці послання за зовнішнім виглядом цих пророків. Деякі пророки не дуже освічені, а інші, навпаки, дуже навіть зрозуміло викладають свої думки. Багато з них не будуть відповідати вашому розумінню того, якою має бути «свята» особа.

Існують методи, за якими можна визначити їх правдивість. Ті, з якими розмовляє Моя Матір, у більшості випадків, передбачають Її об’явлення, в яких Вона вказує день і годину. Ті, що приходять на такі об’явлення, стають свідками багатьох подій. Коли Мої Послання передаються людству, то вони не славлять пророка, який їх передає.

Відкинення людського осуду

Деякі Мої послідовники, не зважаючи на свою вірність щодо Мене, будуть продовжувати погорджувати тими, хто передбачає майбутнє і обмовляти тих, кого Святий Дух благословив Силою Зцілення. Задумайтесь і пробудіться з вашого спокійного сну. Ці пророки знищать вашу рутину, оскільки вони не перебувають комфортно з вашою святою спільнотою. Вони не будуть пристосовуватися до того, на що ви очікуєте. Зважте на це. Якщо ви судите цих людей через неприязнь чи через плітки, то ви чините гріх. Гріх, вчинений проти Моїх пророків, сильно ранить Мене. Якщо ви відштовхуєте Моїх правдивих пророків, то ви відвертаєтесь від Мене.

Сьогодні у світі з’являється все більше і більше пророків. Моїм прихильникам нелегко. Думайте тільки про те, що перш, ніж засудити пророка, ви повинні прочитати послання. Це відноситься і до тих послань, які отримані від фальшивих пророків. Просіть за духовний Провід, коли читаєте послання. Справжні Послання будуть сповнені Любові. Їхня правдивість буде непохитною. Ті Послання, які суперечать Моєму Вченню і не відповідають навчанню Моїх апостолів, вам буде легко розрізнити.

Не мовчіть про свою віру

Ідіть зараз, Мої діти, і відкрийте свої серця перед Моїми пророками. Це необхідно для того, щоб запевнити вас, що вже надійшов час для Мене, щоб підготувати вас говорити від Мого Імені. Не забувайте, що пророкам, які говорять від Мого Імені, забезпечена слава, незважаючи на те, що зараз вони повинні перенести приниження і знущання. Будуть покарані ті з вас, які кажуть, що ідуть за Мною, проте мовчать про свою віру і навіть засуджують Моїх правдивих пророків. Будете знати у своєму серці, що ті, кого ви засудили, говорять про майбутні події, які вам є дуже важко прийняти.

Можете запитати себе, чому Мій Спаситель, Ісус Христос, послуговується такими особами? Передусім не є вони святими послідовниками згідно Моїх стандартів. Зараз Моє запитання до вас. Чому вірите, що тільки декілька вибраних, які присвятили своє життя молитві, мають право відкидати тих, які говорять поза вашими колами? Чи ви так нічого і не навчилися? Не розумієте, що ті, які своє життя присвятили молитвам, також можуть стати жертвами шахрая?

Моїх справжніх пророків зненавидять

Не забувайте, коли Я був на землі, старші і священики теж висміювали Мене, зневажали, знущалися і відмовлялися від Мене. Якщо ненавиділи Мене, то можете бути певними, що і Моїх правдивих пророків будуть ненавидіти найбільше.

Засоромтесь. Навіть, якщо Мої пророки будуть не з вашого оточення, то все одно ви повинні їх поважати. Враховуючи те, ким вони були і те, як вони жили, вони можуть здатись вам неправдивими. Деякі будуть походити з бідного середовища. Інші будуть походити з багатого середовища. Одні будуть не дуже освічені, інші ж народяться з Даром засвоєння знань. Вони – Мої вибрані пророки. Вислухайте їх, перш ніж засудите.

Моліться за них. Моліться, щоб Моє Слово, дане тим пророкам, не було відкинуте. Ви теж не відкидайте Мого Слова. Невіруючі завжди намагатимуться дискредитувати ці діяльні душі, які проголошують Моє Слово, але на це слід очікувати. Коли Мої прихильники в молитовних групах, в монастирях та в інших духовних об’єднаннях відмовляються від справжніх пророків, тоді Моє Серце розривається. Слухайте Мої Слова. Мої Слова ніколи не відступлять від Правди, не так як ви, Мої улюблені послідовники – ви так керуєте Правдою, як це відповідає вашому розумінню.

Відкрийте свої очі. Прокиньтеся. Знамення з’являються, щоб всі могли бачити. У вас, Мої прихильники, залишилося зовсім мало часу. Слухайте Мої Слова. Моліться. Об’єднуйтеся. Проголошуйте Моє Слово разом, рятуйте душі, поки ще не пізно.

Ваш улюблений Ісус Христос

Спаситель і Справедливий Суддя

Bookmark the permalink.