345. Бог Отець: Європа буде першою ціллю Червоного Дракона, за нею буде США

Вівторок, 14 лютого 2012 р. Божого, 18:00

Моя дочко, призначений Мною час на Моє Покарання і Попередження не є до твого відома.

Не варто непокоїтися Моїм Божественним визначеним часом, оскільки він буде згідний тільки з Моєю Святою Волею.

Знай, однак, що Червоний Дракон, про якого Я тобі розповідав трохи раніше, підняв зараз свою голову з удаваною скромністю, але зі смертельним наміром поглинути християн по цілому світі.

Після довгого і терпеливого очікування він зараз накинеться і вогнем зі своєї пащі знищить все, що є виявом пошани до Мене, Бога Всевишнього і Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Його першою ціллю буде Європа, а за нею Сполучені Штати Америки.

Буде введено комунізм і горе тим, які спротивляться правлінню Червоного Дракона.

Моя дочко, Я розумію, що тебе непокоять нещодавні Божественні Послання, які були дані тобі, але Правда повинна бути розкрита.

Тільки завдяки пророцтвам відомо, що віра буде відновлена. Це і є причиною, чому пророцтва надаються Моїм дітям саме зараз– щоб вони розпізнали Правду Мого Вчення.

Всі пророцтва, дані Моїм пророкам Даниїлу та Йоану, реалізуються крок за кроком.

Тобі, Моя дочко, будуть надані деталі, щоб допомогти побудувати Залишок Моєї Церкви на землі.

Вони, Мої діти, будуть потребувати потіхи через Мої Послання Любові і Я їх покріплю. Покладіться на Мене, діти, на вашого улюбленого Отця, і Я обдарую вас Ласками, яких ви потребуєте для перемоги над ворогом.

Вони не зможуть перемогти, а їхня сила не тільки буде короткотривалою, але Червоний Дракон та його сліпі союзники будуть кинуті у вогонь вічного прокляття.

Моліться за їхні душі, тому що ви можете допомогти врятувати їх через свої молитви.

Попередження матиме мале значення для послідовників сатани, Червоного Дракона і його армії.

Настільки закам’янілими є їхні серця, що вони свідомо оберуть сторону зла. Вони прив’язані до фальшивого раю, який він їм обіцяє.

Так як вибрані душі отримують Дар об’явлень або, як у твоєму випадку, Дар бачити Мене і Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа, так деяким душам показані видіння сатани і його впалих ангелів.

Їхня прихильність до злого духа є настільки великою, що багато хто з послідовників сатани воліли б швидше померти, аніж визнати Мене, їхнього Всемогутнього Отця.

Моя Обітниця, діти, є такою: Я захищатиму всіх Своїх дітей, які мають Печать Моєї Любові, поміщену в їхніх душах.

Ви будете захоронені від переслідувань, щоб залишатися сильними і молитися з усіх сил за цих злих людей.

Це допоможе послабити терор і відвернути війну, голод і релігійне переслідування.

Молитва до Мене, вашого Отця, має бути зараз включена до ваших щоденних молитов через цю особливу Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [30]

Молитва за відвернення війни, голоду і релігійних переслідувань

О Мій Предвічний Отче, Боже, Творче Всесвіту, в Ім’я Твого Дорогоцінного Сина я благаю Тебе заохотити нас любити Тебе більше.

Допоможи нам бути сміливими, безстрашними і сильними перед незгодами, і прийми наші жертви, страждання і випробування як дар перед Твоїм Престолом, щоб рятувати Твоїх дітей на землі.

Пом’якши серця нечистих душ.

Відкрий їхні очі на Правду про Твою Любов, щоб вони могли приєднатися до всіх Твоїх дітей в Раю на землі, який Ти з любов’ю створив для нас згідно з Твоєю Божественною Волею.

Амінь.

Прошу, не ігноруйте Моє Небесне втручання у ваше сьогоднішнє життя, діти.

Ті, які мають глибоку любов до Мене, вашого Отця, знайте, що Я повинен підготувати вас до цієї важливої подорожі.

Я не міг би виконати Свого обов’язку як ваш люблячий Творець і Отець, якби Я не спілкувався з вами в ці Кінцеві Часи, які, як ви знаєте, вже настали на землі.

Ви, які, можливо, злякалися Моїх Найсвятіших Слів, дозвольте Мені вас потішити, сказавши вам, що це зовсім не означає кінець світу, тому що це не так.

Це є просто кінець правління сатани на цій землі, яке ви повинні вітати, діти. Наближається час для Мого Сина зайняти Свій законний Трон, коли Він прийде вдруге, щоб царювати в Новому Досконалому Раю на землі. Моє Серце розривається від радості, коли Я розповідаю вам, діти, про Нову Землю, яку Я для вас приготував.

Мої діти будуть жити протягом тисячі років у Раю, який Я створив для Адама і Єви.

Там буде мир, любов, гармонія і нічого вам не бракуватиме. Люди будуть вступати в шлюб, мати дітей, і квіти, річки, моря, гори і озера захоплять їхній подих.

Тварини будуть жити з Моїми дітьми в гармонії і ви в усьому будете керуватися з любов’ю під Царюванням Мого Сина, Ісуса Христа.

Тільки тоді Моя Свята Воля буде втілена на землі, так як і на Небі.

Ваш люблячий Отець

Бог, Творець всього людства

Бог Всевишній

 

Аудіо

Bookmark the permalink.