340. Бог Отець: Землетруси будуть відчуватись як частина незначного покарання перед Попередженням

П’ятниця, 10 лютого 2012 р. Божого, 19:50

Я Є Бог Отець, Творець всього сущого. Я прийшов в Ім’я Пресвятої Трійці.

Моя улюблена дочко, Я оголошую сьогодні, що всі приготування до Великого Милосердя Мого Сина вже завершені.

Прошу, повідом Моїх дітей про їхній обов’язок молитися за всі душі, які віддалилися від Мене, їхнього Предвічного Отця. Тільки ви, діти, можете допомогти врятувати ці душі.

Я також хотів би повідомити вас, що певна кількість землетрусів буде відчуватися, оскільки Я зішлю незначне покарання, щоб покарати ті нечестиві душі, які мучать своїх співвітчизників.

Моя дочко, як тільки це покарання закінчиться, настане час для Попередження. Людство буде почитати Мого Сина, коли шукатиме прощення за все те, чим вони образили Мене.

Багато навернуться. Багато помруть. Ваші молитви можуть врятувати душі тих, які помруть. Після цього світ трохи заспокоїться і йому буде надано час для покаяння.

Пам’ятайте, Я люблю всіх Моїх дітей, але як кожен добрий батько повинен карати Моїх дітей для того, щоб вони зрозуміли різницю між добром і злом. Це очищення розбудить Моїх дітей і значно більше людей прийме ті Ласки з вдячністю, коли вони будуть вилиті на людство під час Попередження.

Я люблю вас, діти, і Моїм бажанням є спасти кожного з вас, включно з тими зачерствілими душами, які не визнають Існування Пресвятої Трійці.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

 

Аудіо

Bookmark the permalink.