314. Бог Отець: Останній посланець має звістити Друге Пришестя

Понеділок, 16 січня 2012 р. Божого, 13:20

Моя дочко, коли Я посилаю пророків у світ, то ними, зазвичай, будуть ті, на яких ви найменше очікуєте.

Ви ніколи не знайдете їх у вищих ешелонах Моєї Церкви. Вони також не будуть зовні найбільш святими душами.

В багатьох випадках вони не будуть гідними цього особливого Дару. Однак Я вибираю недосконалі душі з незвичайних, але простих прошарків суспільства, щоб мати змогу сформувати з них таке створіння, яке б відповідало Моєму бажанню.

Мої пророки Кінця Часів не є винятком. Їх не будуть легко сприймати. Як і на початку, коли Я вперше послав Моїх пророків підготувати людство до приходу Мого Улюбленого Сина, Ісуса Христа, Месії, вони зазнали труднощів у тому, щоб їхні голоси були почутими.

Голоси Моїх справжніх посланців Кінця Часів не будуть слухати на початку їхньої місії. Проте, з часом, вони будуть визнані, оскільки це буде Мій Голос, який стане легко впізнаним.

Ти, Моя дочко, є останнім посланцем, висланим, щоб сповістити про прибуття Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа, на Його довгоочікуване Друге Пришестя.

Це лякає тебе та інколи тобі це дуже важко сприйняти. Однак це є Правда.

Ця Праця, під час якої ти будеш отримувати Божественні Послання для підготовки Залишку Моєї Церкви на землі до Другого Пришестя, буде складною.

Хоч на даний момент Я відібрав багато вибраних душ і буду продовжувати спілкуватися з ними на благо всього людства, однак їхня участь буде легшою.

Твоя участь буде вкрай важкою і через це ти будеш переслідуваною.

Я благословляю тебе кожною Ласкою з Мого Небесного Царства.

Ти будеш рухатися вперед, як вибраний інструмент, щоб передавати світові Моє Найсвятіше Слово. Ця Праця буде постійно захищеною.

Так, ти будеш атакованою майже щодня, але знай наступне. Якщо б ця Праця не була такою важливою, то як ти вважаєш, чи могла б вона уникнути уваги сатани і впалих ангелів, які є під його владою?

Вони, Моя дочко, проникли на землю і в багатьох випадках потрапили до нічого не підозрюючих сердець і душ багатьох Моїх дітей.

Святий Шлях твоєї Праці, останній посланцю, висланий на землю, щоб допомогти врятувати людство від остаточного захоплення сатаною, був передбачений у Святому Письмі.

Світ очікує на ці вказівки через Моє Святе Розпорядження.

Багато лжепророків намагатимуться заблокувати це Моє Святе Слово через поширення брехні і замішання.

Ці Послання будуть поставлені під сумнів і досліджені Моєю Церквою на наявність помилок. І все ж вони передають тільки Правду.

Більша частина Правди, яка ігнорувалась Моїми Церквами упродовж століть, знову вийде на яв.

Вам, діти, відкриється ще більше одкровень щодо Правди про ваше Вічне Життя.

Ця Праця викличе обурення, Моя дочко. Будеш обпльована, погорджена, висміяна і заблокована в кожний можливий спосіб.

Ті, яким важко прийняти Правду, дану тобі, останньому пророку Кінця Часів, нехай почують зараз Моє прохання.

Ви повинні попросити у Мене Дару Святого Духа, перш ніж зможете відкрити свої вуха, щоб почути Мій Голос щодо Правди Мого Святого Слова та вказівок, які Я дам усім вам, щоб ви могли мати Вічне Життя.

Мої Слова будуть простими, щоб кожен чоловік, жінка і дитина могли дотримуватися Мого Святого Слова. Але ви повинні знати наступне. Хоч буде багато Любові і Світла, променіючого через Моє Слово, буде також і атмосфера Божественного Авторитету, яку неможливо буде проігнорувати. Саме в цей спосіб ви будете знати, що це Я, ваш Бог, Предвічний Отець, звертаюся до вас. Моя Любов вторгнеться до ваших душ і піднесе ваші серця до єдності з Моїм Серцем.

Всі приготування вже завершені. Після Великого Милосердя Мого улюбленого Сина буде відведений час, щоб підготувати світ до Його Другого Пришестя.

Так, діти. Я зараз вживаю заходів, щоб врятувати Моїх дітей від темряви. Я відновлюю Своє Створіння, Мої діти, і забираю вас до вашої законної домівки, вашого Спадкоємства, Нового Раю.

Будьте терплячими, діти. Просто пам’ятайте, що Я вас люблю. Довіряйте Мені і Моєму Святому Слову, даному вам через Мого пророка Кінця Часів, Марію від Божого Милосердя.

Ваш Предвічний Отець

Бог Всевишній

Творець всіх речей

Аудіо

Bookmark the permalink.