312. Матір Спасіння: Моя дитино, невдовзі на землі запанує мир

П’ятниця, 13 січня 2012 р. Божого, 20:15

Моя дитино, невдовзі на землі запанує мир.

Буде безлад і боротьба, але це необхідно для того, щоб відсіяти остаточне зло на землі.

Рука Мого Отця швидко впаде на тих, які ігнорують Милосердя Мого Сина. Він не терпітиме їхньої непокори, оскільки їм буде об’явлено Правду.

Тим, які відвернуться від Мого Сина, буде надано певний відрізок часу після Попередження, в якому буде можливість покаятися за свої гріхи, але це не триватиме довго. Моліться за ті душі, впертість яких буде їхнім упадком.

Моя дитино, зміни вже реалізуються і багато чого швидко відбудеться. Спостерігайте за небесами, діти, за першими ознаками Милосердя Мого Сина. Ті, які мають смиренні і розкаяні серця, не бійтеся, тому що це той час, на який ви очікували.

Ті душі, які не розпізнають Існування Мого Сина, будуть здивовані і засмучені, коли Правда, нарешті, буде їм представлена. Ті замучені душі, які присягнули на вірність злому духу, будуть приголомшені горем, в той час як інші будуть ховатися від Правди, бо вони не будуть в стані витримати Світла.

Моліться, щоб всі ці душі через молитви інших могли спокутувати і спокутували свої гріхи в Очах Мого дорогого Сина.

Навернення віддалить покарання і послабить реалізацію злих планів антихриста по знищенню людства. Моліться, щоб битва між Небом і злим духом призвела до того, щоб всі Божі діти могли бути врятовані і захоронені від пекельного вогню.

Ваша улюблена Мати

Цариця Троянд

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.