311. Матір Спасіння: Молитва Хрестового Походу [19] – Молитва за молодь

П’ятниця, 13 січня 2012 р. Божого, 8:00

Моя дитино, Я сумна сьогодні, тому що сильно страждаю від думки про ті нещасні душі, які помруть під час Попередження.

Ти повинна просити про термінову молитву за ті душі, які викликають гнів у Мого Отця. Їхня поведінка є мерзотою в Його Очах.

Прошу, моліться, моліться, моліться за тих дітей темряви, бо багато з них не знають, що роблять.

Їхня злоба є причиною плачу Мого Сина, а Його Рани кровоточать. Важливо, щоб якомога більше душ було взято в Обійми Мого Сина в Його Божому Милосерді. Прошу, звернися з проханням, щоб цією Молитвою Хрестового Походу молилися до Мене, Матері Спасіння, щоб врятувати цих нещасних дітей.

Молитва Хрестового Походу [19]

Молитва за молодь

Мати Спасіння, я прошу Тебе молитися про Милосердя для молодих душ, які перебувають в страшній темряві, щоб вони розпізнали Твого улюбленого Сина, коли Він прийде рятувати все людство.

Не дозволь жодній душі опинитися на узбіччі.

Не дозволь жодній душі відкинути Його Велике Милосердя.

Я молюся, Мати, щоб всі були врятовані і прошу Тебе покрити ці душі Твоїм Святим Покровом, щоб забезпечити їм необхідний захист від шахрая.

Амінь.

Моя дитино, всі душі є важливими для Мого Сина. Але саме молоді душі в смертному гріху ранять Його найбільше.

Моліться, щоб Світло Милосердя просвітило темряву їхніх душ і розуму. Моліться, щоб вони відкинули своє страшне, зіпсуте і порожнє життя, яке вони ведуть. Моліться, щоб вони благали про Милосердя і осягнули його, бо інакше вони ніколи не отримають тих Благодатей, яких потребують, щоб увійти в Новий Рай.

Якою великою втратою будуть ці молоді люди для решти з вас, які приймуть Дар Попередження і увійдуть в Нову Еру Раю на землі. Бо якщо вони не зможуть бути врятовані, то це розіб’є Серце Мого Сина.

Ваша улюблена Мати Марія

Цариця Небесна

Матір Спасіння

Аудіо

Bookmark the permalink.