277. Перехід в Новий Рай буде швидким і без страждань

Неділя, 11 грудня 2011 р. Божого, 12:45

Я приходжу до тебе сьогодні з великою радістю в Моєму Найсвятішому Серці, як твій Наречений. Ти, Моя дочко, прийняла це найсвятіше прохання приєднатися до Мене, щоб рятувати душі.

З огляду на твій покірний послух від тебе зараз буде багато очікуватись. Страх буде стертий, коли ти рухатимешся вперед завдяки Моєму спеціальному заповіту – посвяченню свого життя Моєму палкому бажанню рятувати людство від глибин Пекла.

Твоя Праця керується Моєю Божественною Рукою і в даний час є цілковито недоторканою і вільною від будь-якого втручання злого духа.

Тебе більше не будуть мучити жодні сумніви, але знай наступне. Моє Слово, дане тобі, буде порушено і розірване на шматки. Зараз буде вчинено багато спроб, щоб заплямувати ці Святі Послання, навіть через тих, які стверджують, що знають Мене.

Відтепер страждання буде прийняте тобою з цілковитою покорою і з радістю в душі. Моя сила, дана тобі через Силу Святого Духа, здивує тебе. Ти піднімешся з цілковитим переконанням у серці, та з тихою, але визначеною впевненістю, щоб розповсюдити Моє Слово по всьому світу.

Жодна людина не зупинить і не зможе зупинити тебе у цій Праці. Ніхто не зможе перешкодити тобі у цьому найсвятішому, чистому поклику з Небес.

Ти, Моя дочко, готова стати рятувальним канатом для тих душ, які блукають у пустелі. Вони будуть відповідати на заклик цих Послань, незалежно від того, наскільки затверділими є їхні серця. Багато не будуть знати, що з ними відбувається. Це відбудеться через Силу Святого Духа, який розпалить вогонь любові і радості в їхніх душах, притягаючи їх до Мене через ці Мої термінові прохання, щоб привести Моїх дітей назад в Мої Святі Обійми.

Дякую за твою відповідь на це Моє особливе прохання –
стати Моєю нареченою в остаточній єдності зі Мною. Ця згода, коли ти цілковито поручила Мені свою душу, дає Мені свободу, необхідну для успішного завершення цієї Місії, для якої ти була вибрана.

Іди тепер, Моя дорогоцінна дочко, і допоможи Мені виконати Мою обітницю для людства. Метою Мого повернення буде навернення Моїх дорогоцінних дітей і прийняття їх в Нову Еру Миру. Завдяки твоєму дару для Мене цей перехід в Новий Рай буде швидким і без страждань.

Скажи Моїм дітям, що коли наближається час святкування Мого Різдва, Моє Серце переповнюється радістю.

Я люблю вас.

Ваш улюблений Спаситель і Відкупитель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.