276. Спроби введення світової валюти в Європі

П’ятниця, 9 грудня 2011 р. Божого, 22:00

Моя ніжно улюблена дочко, як Я хочу, щоб Мої діти, особливо ті, які страждають від гніту в Європі, просто звернулися до Мого Отця по допомогу.

Зла група, про яку Я говорю знову і знову, стає щораз ближчою у своїх спробах контролювати усіх Моїх бідних дітей у цій частині світу.

Вони є невинними пішаками в тому безжалісному плані введення всесвітньої валюти, мета якої – контроль усієї Європи. Вони повинні зараз сильно молитися про допомогу Бога Отця Вседержителя.

Ніколи не піддавайтеся переслідуванням, діти, які підготовлені за зачиненими дверима. Моліться за пом’якшення тих обставин. Закликайте Бога Отця в Моє Ім’я, Його улюбленого Сина Ісуса Христа, щоб запобіг цій кризі і промовте:

Молитва про пом’якшення обставин переслідувань, які здійснюються за зачиненими дверима

Боже, Отче, в Ім’я Твого улюбленого Сина Ісуса Христа, я благаю Тебе зупинити цю мерзоту контролю Твоїх дітей.

Прошу, захисти усіх Своїх дітей в ці страшні часи, щоб ми могли віднайти мир і гідність, щоб прожити своє життя вільним від злого духа.

Амінь.

Моя дочко, молитва може звести й зведе ці зловісні плани нанівець.

Бог, Предвічний Отець, як Я вже казав, покарає відповідальних за цю диявольську змову, якщо вони не повернуться до віри в їхнього Всемогутнього Творця.

Довіртеся Мені. Довіртеся Моєму Предвічному Отцю і моліться, щоб зупинити переслідування ще до того, як реальний план по знищенню, контролю та заподіянню шкоди тим душам, в кінцевому підсумку, буде виявлено.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.