226. Попередження – це форма Глобальної Сповіді

п’ятниця, 21 жовтня 2011 р., 20:30

Моя ніжно улюблена дочко, пиши наступне. Ти зараз переживаєш сильні страждання, щоб врятувати ті душі темряви, які відкидають Мене і Мого Отця.

Настільки закритими і закам’янілими є ці душі, що тільки молитвами інших і стражданнями жертовних душ можна буде їх врятувати, бо вони відмовляться шукати спокутування. Їхня впертість не дасть їм відчути достатнього каяття, щоб визнати свої гріхи і попросити прощення.

Попередження є формою Глобальної Сповіді. Це буде час, коли від кожного очікується, що він попросить прощення своїх гріхів або зіткнеться з відкиненням. Так багато душ в темряві відкинуть Мою Руку Милосердя. Вони відвернуться від Мене. Ти, Моя дочко, разом з усіма Моїми побожними послідовниками можеш допомогти врятувати їхні душі від вічного прокляття.

Я ніколи б не примушував Моїх дітей страждати в Моє Ім’я. Але через тих, які жертвують Мені як дар свою допомогу через страждання, Я можу врятувати більшу частину людства.

Страждання виникають від нападів сатани, коли він мучить ті душі, які є близькими Мені і тих, які призначені Мною провадити святу Місію по наверненню душ. Знайте, що коли ці напади приходять, ви перебуваєте в єдності зі Мною. Тоді ви пізнаєте Мене краще. Ви дізнаєтесь, що Я відчуваю – Мою Радість, Мій Смуток, Мою Скорботу, Мій Біль і жах, коли Я втрачаю душу на користь сатани.

Не хвилюйтеся. Мільйони душ вже були врятовані завдяки цим Посланням.

Молитви Моєї відданої Армії вже пом’якшують глобальні катастрофи і відхід Мого святішого Вікарія з Ватикану. Їхній послух у відмовлянні Моєї Вервиці до Божого Милосердя рятує душі просто зараз.

Моя дочко, переконайся, що всі Мої діти розуміють, що Я говорю з усіма релігіями і конфесіями через ці Послання. Я нікого не виключаю, бо всі вони є діти Божі. Існує тільки один Бог, і це Мій Предвічний Отець, Бог Всевишній.

Об’єднайтеся зі Мною, діти, і давайте працювати як один, щоб швидше врятувати Мої душі по всьому світу. Однією лише молитвою ви можете допомогти Мені врятувати світ.

Ваш Ісус

Спаситель всього людства

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.