213. Ваш банківський колапс був свідомо натхнений антихристом

Четвер, 6 жовтня 2011 р. Божого, 22:45

Моя ніжно улюблена дочко, моліться старанно, бо антихрист готовий до виходу у світ зі свого укриття для того, щоб пожерти Моїх дітей.

Його хитрий план буде прихований за вродливою, чарівною і виразною зовнішністю, але коли Мої діти будуть дивитися йому в очі, вони будуть бачити темряву, тому що він не має душі. Він не був створений Рукою Бога Отця.

Моліться тепер, Мої діти, кожен з вас, щоб зупинити його від знищення усіх тих, кого він буде контролювати через Єдиний Світовий Порядок.

Молитва може пом’якшити багато чого із запропонованих ним огидних планів проти людства. На жаль, багато людей дозволить йому себе звести. Ніколи раніше Я не закликав Моїх дітей до такої інтенсивної молитви, тому що без ваших молитов таємні задуми, які він організовує, будуть здійснені, як і передбачено в Книзі Одкровення.

Його присутність на землі відчувається в усьому світі, але його дії приховані від очей. Він як та скеля, що падаючи у воду, створює хвилі, які можуть розходитись на багато кілометрів. Він хоче знищити вас, тому що ви – Мої діти.

Мої діти, які по-рабськи ідуть за кожним його кроком, мають зав’язані очі. Таємні звірства, які скоєні тими людьми, викликають великий смуток на Небесах.

Діти, Я повинен просити вас молитися до Святого Архангела Михаїла, щоб протистояти сатані в ці неспокійні часи. Антихрист діє швидко і його вплив прискорює глобальну змову з метою уніфікувати валюту по цілому світі.

Ваш банківський колапс був свідомо натхнений антихристом, щоб, коли ваші країни потребуватимуть допомоги, він та його злі поплічники змогли долучитися до «порятунку» ваших країн.

Прокиньтеся усі ви і погляньте, що насправді відбувається на ваших очах. Він чекає, щоб атакувати, але ваші молитви можуть пом’якшити його дії і зупинити його на своєму шляху. Його брудні руки чекають, щоб схопити вас в обійми, з яких вам буде важко визволитись.

Пам’ятайте, діти, що час, який залишився сатані на цій землі, є коротким. Антихрист був посланий, щоб викрасти душі в Мого Отця. Ці душі походять від Мого Отця, Бога Творця всього сущого. Обіцянка антихриста про вічний всесвіт –
нісенітниця. Багато душ в даний час є зведені цією новою і зловісною доктриною. Я дивлюся, як вони потрапляють в те підступне кубло темряви і плачу гіркими слізьми. Якщо ті душі підуть шляхом обману, вони забрудняться. Їхнє ставлення до інших, включно з їхніми рідними, зміниться, коли їхні серця огорне холод.

Влада сатани є сильною, але Бог Отець втрутиться і покарає його послідовників на цій землі якнайсуворіше. Попередження є їхнім останнім шансом, щоб відвернутися від антихриста.

Моліться, щоб під час Попередження Моє Світло проникло в кожну душу і щоб загублені душі могли бути врятованими від цієї страшної темряви.

Ваш улюблений Ісус Христос

Bookmark the permalink.