213. Ваш банківський крах був розроблений антихристом

четвер, 6 жовтня 2011 р., 22:45

Моя ніжно улюблена дочко, наполегливо молися, тому що антихрист готовий вискочити зі своєї схованки і накинутися на світ, щоб пожерти Моїх дітей.

Його хитрий план буде прихований за красивою, чарівною і виразною зовнішністю, але коли Мої діти подивляться в його очі, вони побачать темряву, бо в нього немає душі. Він не був створений Рукою Бога Отця.

Моліться, Мої діти, зараз, кожен з вас, щоб перешкодити йому знищити всіх тих, яких він контролює в межах Єдиного Світового Порядку.

Молитва може пом’якшити багато з його запропонованих, огидних планів проти людства. На жаль, багато хто буде ним обманутий. Ніколи раніше Я не закликав Моїх дітей так багато молитися, тому що без ваших молитов плани, які він організовує, будуть виконані, як передбачено в Книзі Одкровення.

Його присутність на землі відчувається по всьому світу, але його дії приховані від очей. Він наче камінь, який, коли його кидають в воду, створює хвилі, які можуть долати відстані в багато миль. Він хоче знищити вас, тому що ви є Моїми дітьми.

Мої діти, які по-рабськи ідуть за кожним його кроком, мають зав’язані очі. Таємні звірства, які здійснюються цими людьми, викликають великий смуток на Небесах.

Діти, Я повинен просити вас молитися до Святого Архангела Михаїла, щоб протистояти сатані в ці неспокійні часи. Антихрист рухається швидко і його вплив прискорює глобальну змову, щоб об’єднати ваші валюти повсюди.

Ваш банківський крах був навмисно розроблений антихристом, щоб, коли вашим країнам знадобиться допомога, він і його злісні прислужники піднялися, щоб врятувати ваші країни.

Прокиньтеся усі ви і погляньте, що насправді відбувається на ваших очах. Він чекає, щоб накинутися, але ваші молитви можуть пом’якшити його дії і зупинити його на своєму шляху. Його брудні руки чекають, щоб схопити вас в обійми, з яких вам буде важко визволитись.

Пам’ятайте, діти, що час, який залишився сатані на цій землі, є коротким. Антихрист був посланий, щоб вкрасти душі в Мого Отця. Ці душі походять від Мого Отця, Бога Творця всього сущого. Обіцянка антихриста про вічний всесвіт – нісенітниця. Багато душ зараз спокушаються цією новою і зловісною доктриною. Я дивлюся, як вони потрапляють в це підступне кубло темряви і плачу гіркими слізьми. Бо як тільки ці душі стають на цей шлях обману, вони забруднюються. Їхнє ставлення до інших, в тому числі до їхньої сім’ї, змінюється, коли їхні серця стають холодними.

Сила сатани є сильною, але Бог Отець втрутиться і покарає його послідовників на цій землі якнайсуворіше. Попередження є їхнім останнім шансом, щоб відвернутися від антихриста.

Моліться, щоб Моє Світло проникло в кожну душу під час Попередження, щоб особливо загублені душі могли бути врятовані від цієї жахливої темряви.

Ваш улюблений Ісус Христос

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.