203. Я зараз послав Моїх пророків у світ

Неділя, 25 вересня 2011 р. Божого, 11:45

Моя ніжно улюблена дочко, завдання, яке я ставлю перед тобою – яким чином переконати молодь і тих, хто веде напружений, безглуздий спосіб життя.

Твоїм завданням є використати усі види сучасних засобів комунікації, які тобі доступні, щоб переконати сучасне молоде суспільство щодо Правди про Моє Існування. Я обіцяю, що усі ті маленькі діти, які цю Правду отримають за допомогою таких засобів, відчують Мою Присутність, якщо тільки читатимуть Мої Послання. Моя дочко, розповсюджуй зараз Послання і навертай людей в кожному куточку світу. Це роль, для якої ти була вибрана. Вірусно поширюючи Моє Слово, можна досягнути більшої кількості людей. Використовуй інтернет та засоби масової інформації. Мої послідовники, з часом, поширять Правду по цілому світі.

Ця Місія тільки розпочалася. Фундамент закладено. Зараз, відповідно до досконалого вибору часу Мого Отця, світ зверне увагу на ці Божественні Послання.

Я пообіцяв, що повернуся. Щоб прокласти шлях, Я послав зараз у світ Моїх пророків, в тому числі тебе, Моя дочко. Багато з них, в кожній країні світу, відповідають тепер на Мій заклик, хоч їхні голоси є слабкими. З часом вони також будуть почутими і зможуть проголосити Мою Славу і сповістити Моє повернення.

Ще сплине трохи часу, поки відбудеться це Славне Повернення. Використайте цей час на приготування, Мої діти. Попередження наверне мільйони, але це тільки початок. Період після цього повинен бути використаний на виховання душ, щоб вони належним чином підготувались і були гідними увійти в Новий Рай Мого Отця на землі.

Ви маєте багато витримати, діти, але так багато чекають, коли ви отримаєте доступ до цієї чудової Нової Ери Миру, радості та щастя на землі. Зараз необхідною є витривалість. Відвагу і витривалість отримають ті, хто закликає Святого Духа. Потім ви, Моя Арміє, піднесете душі тих, які заблукали. Не дозволяйте жодній з тих душ віддалитися і заблукати в пустелі. Моліться за них. Виявіть до них любов і розуміння. Ніколи не говоріть їм, що вони приречені, не звинувачуйте їх у гріху, тому що це тяжкий злочин в Моїх Очах. Натомість будьте непохитними, але люб’язними. Просто розкажіть їм Правду. Вони зрозуміють це згодом.

Діти, ви не можете переконати усі душі. Ви можете зробити лише те, що від вас залежить.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.