204. Розуміння Мого Розп’яття

понеділок, 26 вересня 2011 р., 23:45

Моя ніжно улюблена дочко, сьогодні ввечері вперше Я дав тобі уявлення про Моє Розп’яття, яке здивувало тебе. Але те, що Я відкрив тобі, має величезне значення.

Багато літеплих віруючих вважають, що під час Мого Розп’яття Я якимось чином не терпів від фізичного болю, який би мала терпіти людина, через те, що Я Є Сином Мого Отця. Вони також вважають, що через Мій Божественний статус Я не боявся і не міг боятися завдяки силі, яку отримав від Мого Отця.

Правда є цілком іншою. Я почувався дуже самотнім і наляканим. Мій час в саду був страшним з огляду на Мою людську природу. Пам’ятайте, що Я прийшов у тілі. В Мене були такі ж відчуття болю і смутку, як і в будь-якої людини. Багато людей не розуміють цього.

Я почувався покинутим Моїм Предвічним Отцем, а Мої апостоли, які не зробили нічого, щоб потішити Мене під час цих страшних годин, сприймали це як очевидність.

Коли Я став перед обличчям Моїх катів, Я тремтів від страху і ледве міг відповідати на їхні звинувачення. Я почувався так, як почувалася кожна людина перед лицем жорстокої страти. Моя Гідність залишилась непорушеною – з огляду на Жертву, про яку Я знав, що маю скласти її для людства. Парадокс, Я знаю, але під час цього терпіння Я також відчував у Серці любов і радість. Бо Я знав, що Моя смерть врятує вас, Мої діти, для Вічності. Але зараз Я хочу, щоб ви запитали себе, як багато людей можуть бути врятованими через Мою Смерть на Хресті? Хто бажає врятуватися і чи дійсно ви розумієте значення цього?

Через Мою смерть вони можуть зараз потрапити на Небеса. Чи знають вони також, що це буде за їхнім власним вибором і через вільну волю, яка була їм дана? Віра в Бога Отця повинна бути вашим пріорітетом. Спочатку прийдіть до Мене, а Я приведу вас до Нього. Дотримуйтеся Мого Вчення, даного вам через Святу Біблію. Любіть свого ближнього. Зберігайте свою віру простою. Зберігайте виважений погляд на свою віру. Любіть Мене. Моліться до Мене. Поклоняйтесь Мені. Дозвольте Мені любити вас Моїм ніжним Серцем, щоб Моя Божественна Присутність могла наповнити ваші дорогоцінні маленькі душі. Я – ваш. Ви – Мої, діти. Це так просто.

Чим більше ви молитиметесь, тим ближче ви ставатимете. Тим тісніше ваше серце переплететься з Моїм.

Ваш Ісус

Спаситель людства

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.