20. Глобальний план скорочення населення світу і повалення світових лідерів

п’ятниця, 26 листопада, 2010 р., 03:00

Моя улюблена дочко, найближчим часом, тобі буде послане керівництво від духовного керівника. Але пам’ятай, що багато Моїх послідовників є покликані Мною, але не всі приймають це. Я не можу, як ти знаєш, втручатися у вільну волю, Дар для людства. Неважливо. Важливо зараз продовжувати цю термінову працю, щоб Мої діти слухали і були врятовані.

Знаки

Не помиляйтеся, зміни розпочалися і скоро буде так багато знаків, що буде мало людей на цій землі, які не зможуть помітити їх. Знаки, про які Я говорю – це ті, які даються через Моїх візіонерів через появи Моєї улюбленої Пресвятої Матері в Європі. Багато людей, які відкриють свій розум і відчинять свої спіймані в пастку душі, зрозуміють, що це спілкування походить з Небес. Коли Мої діти побачать чудесні знаки, які будуть видимі через сонце, тоді вони дізнаються Правду.

Ігноруйте презирство, глузування і ненависть, які будуть проявлятися, коли люди прочитають зміст цього рукопису. Те ж саме сталося з Моїми апостолами, які завдяки Дару Святого Духа виконали свою Працю. Тобі теж, Моя дочко, був даний цей Дар. Ніколи не відкидай його і не сумнівайся в ньому. Він реальний, і ти зараз знаєш про це. Твої сумніви, нарешті, почали зникати.

Я, як Я вже сказав тобі, надішлю тобі допомогу. Доказ цієї обіцянки зараз починає розгортатися. Я також дам тобі інформацію про майбутні події, які ти повинна відкрити всім, включаючи невіруючих. Яке це має значення, якщо вони не повірять спочатку, тому що в міру розвитку подій вони не матимуть вибору, окрім як визнати правду?

План по організації війни

Є підступний план в стадії реалізації світовими силами, щоб організувати війну – з метою скорочення населення світу. Моліться, моліться, зараз, щоб допомогти відвернути рівень шкоди, яку ці злі люди хочуть заподіяти на землі. Їхня нерозумна вірність шахраю призводить до того, що через сатанинські сили, які вони отримують під його впливом, вони сповнені рішучості виконати це завдання за будь яку ціну.

Плани скинення папи Бенедикта XVI

Розробляються плани щодо того, як можна відібрати владу, а потім керувати церквами, різними релігійними групами, Ватиканом. Мій улюблений папа Бенедикт XVI оточений тими, які планують його повалення. Інші світові лідери, які не знають про основні сили, приховані в їхніх власних рядах, також мають стати мішенню з метою їхнього повалення.

Мої діти, прокиньтеся і боріться. Це дуже справжня війна, не схожа на жодну війну, засвідчену на землі. Це війна проти вас, всіх і кожного з Моїх дітей. Ви є мішенню. Проблема в тому, що ви не можете бачити ворога. Боягузи в глибині душі, вони не мають мужності розкрити себе.

Таємні зустрічі

Одержимі собою, вони зустрічаються таємно у вашій власній спільноті і вони розсіяні в усіх сферах життя. Ви знайдете їх не тільки в коридорах вашого уряду, але й у ваших системах правосуддя, поліції, ділових колах, системах освіти і збройних силах.

Ніколи не дозволяйте цим людям диктувати вам, як молитися. Спостерігайте за тим, як вони будуть намагатися керувати вашим життям і почніть готуватися зараз до того, що чекає попереду.

Попередження про глобальну вакцинацію

Перш за все, моліться в групах. Моліться за цих людей, які є ревними прибічниками сатани. Молитва допоможе запобігти деяким з цих лих. Слідкуйте за звірствами, які вони будуть намагатися заподіяти через вакцинацію. Не довіряйте ніякій раптовій ініціативі з вакцинації, яка може здатися співчутливою в своєму намірі. Будьте насторожі. Ці групи вступають в змову, країна за країною,  щоб контролювати якомога більше людей.

Не бійтеся, тому що Я захищу Своїх послідовників, які моляться до Мене. Моліться також за ті хоробрі душі, які вирішили поширювати Істину. Над багатьма з цих людей сміються, але вони говорять, здебільшого, правду.

Запаси їжі

Не покладайтеся на постачальників продуктів харчування. Підготуйтеся зараз до майбутнього. Почніть збирати їжу і садити свою власну. Запасіться, наче наближається війна. Ті, які зроблять це, з ними все буде добре. Молитва і відданість зміцнять ваші душі і врятують вас від злих шляхів цих людей. Ніколи не дозволяйте їм контролювати ваш розум або переконання через їхнє наполягання на введенні законів, призначених для того, щоб зруйнувати сім’ї. Вони будуть намагатися розділити сім’ї, заохочуючи до поділу, включаючи пропагування розлучення, сексуальної та релігійної свободи.

Вбивство світових лідерів

Вони будуть пропагувати ненависть між народами, вб’ють світових лідерів через замахи і захоплять людську свободу, змушуючи їх покладатися на свою диктатуру.

Гнів Господа скоро буде видно, тому що Він не буде терпіти їхнє зло довго, якщо ці люди, які вибрали прямування за своїми сатанинськи натхненними організаціями, не відвернуться від цього злого звірства. Моліться за них.

Будьте обережними з тим, за яких людей у своїх країнах ви голосуєте. Спостерігайте за тим, як вони представляються вам словами, які вони говорять. Слухайте тих, які намагаються попередити вас. Я закликаю вас молитися за тих, які цього не роблять, щоб вони могли навернутися, щоб вони також могли бути врятовані.

Скоро настане час здійснення цих подій, про які Я зараз говорю. Тримайтеся тісно разом, зберігайте свої власні запаси їжі напоготові, постарайтеся вирощувати свої власні овочі та інші предмети першої необхідності. Це війна проти вас, але вона не буде здаватися такою. Просто будьте насторожі.

Церкви будуть заборонені

Ті з вас, які набралися мужності повернутися до своєї церкви, ніколи не бійтеся молитися або виявляти свою віру відкрито. Ті з вас, які приймають Мою церкву як належне, не приймайте її як належне. Тому що тільки тоді, коли цей самий Дар, який представляє вашу віру відкрито, буде забраний у вас, ви, нарешті, усвідомите Істину. І це вас розгніває.

Моя дочко, скажи Моєму народу не панікувати. Вони, Мої послідовники, будуть врятовані і будуть підняті зі Мною до хмар, щоб очікувати Мого Нового Раю на землі. Вони будуть насолоджуватися Моїм Новим Раєм і возз’єднаються зі своїми покійними родинами в цьому новому вічному житті. Вони повинні залишатися сильними, молитися і виявляти любов один до одного. Моліться, моліться, моліться особливо за ті загублені, обмануті душі, які поняття не мають, що їхні дії будуть означати для їхнього майбутнього в наступному житті.

Ті, які з літеплими душами

За Моїх інших дітей, тих, які мають літеплі душі, також моліться. Вони повинні повернутися до Мене, і то скоро. Діти, через любов один до одного, не вагайтеся попередити цих людей про Істину. Покажіть їм через приклад важливість молитви, щоб вони також не були втраченими.

Залишайтеся сильними. Ніколи не здавайтеся армії шахрая. Ніколи. Відстоюйте те, у що ви вірите. Захищайте зараз свої родини. Поверніться до Мене. Моліться про Моє Божественне Милосердя кожного дня. Християни по всьому світу, моліться Розарій. Дозвольте Моїй Матері повернути вас до Мене через Її заступництво.

Мої діти, Я плачу за всіма вами і потребую, щоб Мої послідовники зібралися зараз в силі зі Мною проти цього зла. Молитва є відповіддю.

Ваш улюблений Спаситель, Ісус Христос

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.