182. Діва Марія: Відчуття полишеності жертовною душею

Неділя, 4 вересня 2011 р. Божого, 21:50

Це Послання було отримано після того, як візіонерка відмовила Святий Розарій і після об’явлення Божої Матері, яке тривало протягом 20 хвилин в окремій молитовній кімнаті.

Я прийшла в Ім’я Свого улюбленого Сина, Ісуса Христа. Я є Свята Матір Божа.

Моя дитино, ти терпиш для Мого Сина і цей останній тиждень не був легким для тебе, бо ти боролася з силою злого, щоб залишитися вірною Моєму Найдорожчому Сину. Я прийшла до тебе сьогоднішнього вечора, щоб спробувати пояснити тобі, що відбувається. Як жертовна душа, ти будеш відчувати періоди відчуження, коли думки про Мого Сина будуть усунуті з твого розуму. Тоді, коли ти спробуєш присвятити час на молитву, то зауважиш, що не будеш в стані цього зробити. Після цього будеш збитою з пантелику, а потім самотність, без Присутності Мого Сина, завдасть тобі болю. Не хвилюйся через те, що важко, але це є формою терпіння, якого ти повинна зазнати, як жертовна душа.

Прошу, молися за мужність і Ласки, щоб прийняти цю нову форму терпіння, яка може збити тебе з пантелику. Бери участь у щоденній Службі Божій і приступай до Святих Тайн, незважаючи ні на що. Шахрай буде схиляти тебе відвернутися від цієї Праці. Невдовзі ти ще раз дозволиш сумнівам увійти до твоєї душі. Попроси усіх, щоб молилися зараз за тебе, бо твій дар для Мого Сина продовжує скрізь рятувати душі. Ніколи не забувай про це, незалежно від того, наскільки важким є твоє терпіння.

Моя дитино, Я завжди буду спілкуватися з тобою, коли ти втратиш відчуття напрямку, бо Я є твоєю улюбленою Матір’ю. Я завжди буду поруч з тобою, щоб захищати і вести тебе до Мого Сина, щоб Його бажання були сповненими. Іди в любові і в мирі.

Твоя улюблена Мати

Цариця Миру

Bookmark the permalink.