181. Як важко підніматися по сходах до Раю

Субота, 3 вересня 2011 р. Божого, 23:50

Моя ніжно улюблена дочко, не май жодних ілюзій – протягом цих останніх кількох днів шахрай відвернув твою голову від Мене. Ти вважаєш, що була зайнятою, але це не зовсім так. Він є таким хитрим, що навмисно створював перешкоди кожної хвилини твого часу. Протягом цього часу ти знала, що не витрачала свій час для Мене, чи не так? Ти почувалася розпорошеною і розгубленою, а пізніше зрозуміла, що була внутрішньо порожньою без Мене. Однак Я був увесь цей час поруч тебе, але дозволив тобі почуватися покинутою Мною. Зараз ти пережила відчай, який відчувають душі, яких Я віддаляю через гріх. Все це є важливим для твого духовного розвитку. Те, що Я на це дозволяю, може здаватися позбавленим сенсу, але це є частиною твого формування на шляху до святості, якої потребую і вимагаю від тебе. Ти, Моя дорогоцінна дочко, продовжуватимеш час від часу відчувати себе покинутою, так як і багато душ, які знаходяться на цьому ж шляху.

Сходи до духовної досконалості є дуже довгими. Душі роблять один, два і більше кроків назад при кожному кроці на зустріч Мені. Я прошу тебе, Моя дочко, розповісти всім Моїм послідовникам, щоб ретельно підготувалися, бо ці сходи є потрібними, щоб досягнути вершини. У своєму Посланні від 24 листопада 2010 року, коли Я вперше говорив тобі про ці сходи, Я пояснив, що деякі люди піднімаються цими сходами занадто швидко. Але ти знаєш, що це було б помилкою. Будь свідомою, що це Я Є Той, Хто веде тебе цими сходами увесь час.

Діти Мої, ви повинні зараз підніматися кожним щабелем цих духовних сходів, перш ніж досягнете найвищої сходинки до дверей Раю. Будьте терплячими. Не розчаровуйтесь, коли падаєте. Просто знову вставайте і починайте сходження на цьому шляху.

Діти, Я буду тримати вас за руку і запроваджу вас на вершину, якщо ви Мені на це дозволите.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.