176. Багато душ терплять муки в пеклі через гріх порнографії

Неділя, 28 серпня 2011 р. Божого, 17:00

Моя ніжно улюблена дочко, почуй Моє Найсвятіше Слово, оскільки Я попереджую людство про необхідність терміново просити прощення в Мого Отця за ваші гріхи.

Час зараз короткий, оскільки Попередження майже біля вас. Ніколи не відкладайте на завтра те, що маєте зробити сьогодні. Перед тим, як попросити прощення за провини, необхідно збудити в собі жаль за гріхи, бо без правдивого каяття це не матиме сенсу.

Моя дочко, Я бачу так багато почорнілих душ у вашому світі. Існує так мало Світла і якби ви могли бачити глибини, в які впала людина, ви були б шокованими. Так багато, мільйони Моїх дітей, щоденно занурюються у прірву гріховної корупції, з якої не зможуть вибратися, якщо ви не будете за них молитися. Вони сліпі до Істини і навіть, якщо б їм було показано Моє Світло, вони б звивалися і ховалися від Мене. Моліться за них.

Моїх дітей, які винні у ненависному гріху, тішить той факт, що їхній злій поведінці аплодують, як розважальній цінності. Порнографія просочується по всьому світі у так багато будинків через телеканали, які представляють ті злодіяння, як нешкідливі та веселі розваги – це ті самі канали, які відмовляються згадувати Моє Ім’я. Насильство також подається привабливим не тільки на телебаченні, але й в іграх, що робить його настільки прийнятним, що люди зараз вважають акти насильства природною річчю.

Коли демони сатани входять в душі, вони починають проявляти себе в людському тілі так, що їхні дії стають чітко видимими для Моїх послідовників, які здригаються від жаху перед тим, чого стають свідками. Людське тіло, опановане демонами сатани, вестиме себе безглуздо. Рухи тіла будуть спотворені і видаватимуть сатанинські повідомлення, які лукавий буде використовувати для того, щоб спокусити подібно мислячих, слабких людей. Слабкі душі, позбавлені любові до Бога, будуть притягуватись до них, так що врешті стануть їх наслідувати і через свій спосіб поведінки також будуть вшановувати сатану і все, що за ним стоїть.

Діти, невже ви не бачите, як діє сатана? Мої послідовники, ви повинні пояснити тим, хто не розуміє, як він діє через порнографічний бізнес. Це так сатана ставить собі за мету знищити душі і втягнути його учасників у вічний вогонь. Винні у сексуально збоченій поведінці і ті, хто виставляє своє тіло напоказ у непристойний аморальний спосіб, терпітимуть у Вічності роздираючий біль.

Допоможіть врятувати тих дітей, бо вони не знають, наскільки Мені огидна їхня аморальна нечистота. Вони покриті темрявою. Приведіть їх до Мене, щоб Моє Світло могло огорнути їх і врятувати від пекельного вогню.

Гріхи тіла є огидними для Мене. Так багато душ терплять муки в пеклі через гріхи порнографії та сексуально збочені вчинки.

Дайте їм можливість усвідомити, якою буде їхня доля, якщо вони не розкаються.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.