175. Послання до духовенства: не дозвольте залякати себе секуляризованим суспільством

Субота, 27 серпня 2011 р. Божого, 00:10

Моя дочко, якби більшість священиків і членів християнських Церков відкрили свій розум та визнали факт, що це Я говорю зараз до світу через ці Послання, тоді Моєму Серцю стало б легше.

Це вони, Мої побожні послідовники, є тими, які тримають променіючі світлом свічки, коли йдуть вперед і поширюють Мої Послання для світу, щоб заохотити Моїх дітей спокутувати свої провини в Моїх Очах. О, як же Мене засмучує, коли бачу закритий розум тих висвячених слуг, які вважають, що передають світові Моє Слово, Моє Вчення. Вони розбивають Моє Серце, настільки сильно зачерствілими стали їхні власні серця.

Моє Вчення виявляє факт, що Божественне Одкровення відбувається і відбувалося від початку існування часу. Чи вони гадають, що Моя Мати або Я не нав’язали б контакту зі Своїми дітьми протягом століть? Вони щасливі, коли посилаються на слова святих минулого, довший час після того, як їхні послання були надані світові. Але сьогодні так не є. Різниця полягає в тому, що їм не буде дано часу проана-
лізувати ці Послання після Події. Тому що часу більше не буде, як ви вже це знаєте.

Я закликаю вас, Моїх висвячених слуг і Мого Святого Вікарія, до читання Моїх Слів до людства. Ще ніколи досі ви не потребували Мого втручання у світові події, так як потребуєте цього зараз. Пам’ятайте, що Я воскрес із мертвих і обіцяв повернутися. Як ви зараз підготовлені? Як часто ви пригадуєте Моїм дітям про необхідність спокутувати свої провини в Моїх Очах? Як часто ви готові вислухати Сповіді з гріхів Моїх дітей, якщо ви такі зайняті? Ви не виділяєте достатньо часу на слухання Сповіді. Ви підвели Мене, Мої висвячені слуги, і тим Мене дуже ображаєте. Відмова Моїм дітям у праві на Святі Таїнства є непростимою. Прокиньтеся і чиніть згідно Моїх вказівок. Виконуйте ваш обов’язок щодо Моїх дітей, як ви обіцяли Мені через ваші священичі обіти. Прошу, не відвертайтеся від Мого Вчення.

Віра, а особливо віра Моїх улюблених висвячених слуг, є значно послаблена. Це викликано прокляттям сатани, який знаходиться посеред вас від певного часу, сіючи хаос в середині і зовні Моєї Церкви. Запам’ятайте це, Мої висвячені слуги. Це сатана у дії. Ви ніколи не повинні піддаватися його знущанням, бо це відтягне вас від ваших обов’язків щодо Мене.

Послухайте Мене зараз. Прислухайтеся до Моїх попереджень і підготуйте Моє стадо, щоб воно могло шукати спокутування своїх гріхів. Посприяйте, щоб Моя Церква продовжувала боротьбу за Правду Мого Вчення і не дозвольте секуляризованому суспільству, яке знущається над вами, загнати вас у кут, ховаючись від страху. Бо якщо ви так вчините, то будете піддані спокусам лукавого, який своєю брехнею вже знищив більшу частину Моєї Церкви.

Мої висвячені слуги, ви є Моїм рятівним канатом і Я потребую вас зараз для допомоги у порятунку Моїх дорогих дітей, коли вони зіштовхуються зі спокусами, які відвертають їх розум від Істини Мого Вчення та Існування Мого Предвічного Отця.

Я закликаю, почуйте Мене зараз, коли Я звертаюся до вас.

Ваш улюблений Вчитель

Ісус Христос

Поділитися в соціальних мережах
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.