138. Мої Послання принесуть сльози навернення

Четвер, 14 липня 2011 р. Божого, 14:30

Моя ніжно улюблена дочко, ти ніколи не повинна забувати, що над тими, хто говорить в Моє Ім’я, будуть насміхатися, глузувати і представляти дурнями. Це є той хрест, про який говорю. Ніколи не розчаровуйся, якщо таке трапиться.

Багато хто зараз поставить під сумнів Моє Святе Слово. Дехто буде ставити щирі запитання, підставою яких є любов до Мене, в той час як інші сформулюють їх таким чином, щоб Моє Слово видавалося безглуздим і позбавленим сенсу. Мої діти мають прийняти те, що Я посилюю зараз Мої Послання до всіх вас, бо часу залишилося не так багато. Неважливо, що Моє Слово ставиться під сумнів. Будьте радісними і знайте, що коли Я промовлятиму до Моїх дітей в такий спосіб, то виникатимуть перешкоди. Завдяки тому будете знати, що це є Я. Якщо під час читання Моїх Послань у Моїх дітей з’являться сльози, то знайте, що це сльози навернення – Дар для всіх і для кожного зокрема через Силу Святого Духа.

Багато Моїх дітей відчувають занепокоєння, бо коли Моє Слово надається світові в такий спосіб, то може порушити їхню щоденну рутину. Моє Слово не всім душам принесе відчуття щастя, бо іноді Правда може бути страшною. Та якщо ви найперше сядете і дозволите Моєму миру наповнити вашу душу через підкорення себе Моїй Святій Волі, то відчуєте правдиве задоволення. Довіртеся Мені, діти. Не забарикадовуйтесь переді Мною. Уважно слухайте, що Я говорю і Я виведу вас на шлях Вічного Спасіння.

Пам’ятайте, що Бог, Предвічний Отець, вже зараз управляє Своїм Царством, якого жодна людина не може здолати. Кожна спроба зробити це зазнає невдачі. Якщо грішники продовжуватимуть ображати Мене і Мого Предвічного Отця, Його Рука буде готова блискавично впасти. Він стримує її через Попередження, до часу, поки буде досягнуто навернення. В той же час всі ті, хто не приймає Істину, повинні знати, що у вас зараз залишилося мало часу, щоб підготувати свої душі.

Моліться за всіх і за кожного, щоб усі душі могли бути врятовані.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Цар людства

Bookmark the permalink.