137. Заклик до визначних особистостей поширювати Моє Слово

Середа, 13 липня 2011 р. Божого, 16:15

Моя ніжно улюблена дочко, якщо ти відвернешся від Мене, то пізніше тобі буде важко віднайти Мене знову. Я бачу, що ти вважаєш, що Я ставлю надто високі вимоги до тебе, але Моє Слово має бути терміново розповсюджено по всьому світу і ти повинна бути послушною Мені, так як Я того очікую від тебе. Пам’ятай, Моя дочко, що ти віддала свою вільну волю Мені і це було прекрасним даром. Тобі не було легко присвятити цей дар Мені, тому що ти, зрештою, всього лиш людина. Я кличу тебе знову, щоб ти почула Мій заклик і проводила більше часу в спілкуванні зі Мною. Хочу, щоб ти відчула Мою Любов, не тільки цю Любов, яку маю до тебе, але також й ту, яку маю до всіх Моїх дітей на землі.

Я хочу, щоб Мої послідовники по цілому світі розповсюджували Моє Слово миру і злагоди. Вони повинні охоче зголошуватись, щоб пригадувати всім про необхідність поширення Моїх Послань Любові. Прошу, попроси співаків, журналістів або тих, чий голос слухають і поважають, почути Мої наполегливі прохання. Візьми Мою Чашу Любові. Пий з неї, бо вона принесе тобі спасіння, якого ти так прагнеш не тільки в цьому світі, але і в наступному житті. Поділися цим зі своїми прихильниками.

Від вас залежить, як ви це чинитимете, а всім тим, хто відгукнеться на Мій заклик, буде надано необхідні Ласки, щоб ви могли виконати цю святу Працю. Діти, запам’ятайте, чим більше вас зараз підніметься поширювати Моє Найсвятіше Слово і передавати Правду, тим легше буде Моїм дітям пройти через Велике Покарання, а також переслідування, заплановане Новим Світовим Порядком.

Мої Послання для людства повинні бути почуті, визнані і має бути виконана праця, щоб пригадати всім про необхідність відкрити свій розум і визнати Існування Бога, Отця Всемогутнього, Єдиного і Найсвятішого. Бо коли вони зроблять це, мир запанує знову.

З огляду на Жертву, яку Я склав за вас через Мою Смерть на Хресті, почуйте Мій Заклик і зробіть все можливе, що є у ваших силах, щоб повідомити усіх, кого знаєте, що Я промовляю до світу, так як промовляв Мій Отець через пророків перед тим, як Я жив на землі. Будьте сильними. Будьте сміливими. Моліться до Мене за духовний провід під час вашої хресної дороги в Моє Ім’я і в Ім’я Мого Предвічного Отця.

Ісус Христос

Цар людства

Спаситель і Відкупитель

Bookmark the permalink.