1332. Матір Спасіння: Більше відваги, Мої дорогі діти – все знаходиться в Руках Мого Сина

Вівторок, 17 лютого 2015 р. Божого, 17:00

Мої дорогі діти, ви отримали Молитви, Дари та зброю, щоб просуватися вперед у підготовці до Другого Пришестя Мого Дорогоцінного Сина, Ісуса Христа.

Його Залишок сформований і буде продовжувати зростати по цілому світі, щоб душі могли бути врятованими. В часах, що надходять, Залишок Бога в кожному куточку світу буде зберігати Правду Його Святого Слова. Благословенний Ласкою Святого Духа, Залишок через свої молитви і жертви злагіднить гнів Бога, коли Великий День Господній зійде на світ.

Ви ніколи не повинні забувати, що Бог любить усіх, але через спротив, з яким зіткнуться Божі діти, вам буде нелегко залишатися вірними Слову.

Залишок Бога, незалежно від віросповідання чи національності, об’єднається в прийдешніх днях, коли будь-які згадки про Святе Слово будуть заборонені. Бог буде спілкуватися з вами через цю Місію, коли вам буде потрібна потіха, щоб Він міг вилити на вас Благодаті, необхідні для підтримки вашої віри.

Більше відваги, Мої дорогі діти, все знаходиться в Руках Мого Сина, який буде шукати кожну душу, включно з найбільш зачерствілими серед вас. Моя Любов до усіх вас є вічною і Я прагну, щоб ви скористалися з кожного Дару, даного вам через Святу Євангелію і через ці Послання для спасіння душ.

Бог ніколи не покине Свого Залишку. Завдяки вашим молитовним групам та всім іншим молитовним групам, які виникли в результаті Мого спілкування зі світом за посередництвом інших Місій, душі можуть бути і будуть врятованими.

Втішайте один одного під час духовних випробувань і Бог направлятиме вас на кожному етапі цього шляху. Я, Матір Спасіння, залишуся вашою Заступницею і буду відповідати на всі ваші прохання, які ви до Мене скеруєте. Я залишатимуся поряд із вами аж до Дня, коли Мій Син повернеться, щоб посісти Своє Царство на землі.

Дякую вам, що відповіли з вірою, надією та довірою на Мій заклик і на заклик Мого Сина.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.