131. До Моїх послідовників, які засуджують ці Послання

Вівторок, 5 липня 2011 р. Божого, 14:30

Моя ніжно улюблена дочко, сьогоднішній день є особливим днем, тому що Я маю сказати тобі, що ті, чия віра була підсилена Моїми Посланнями, можуть бути впевненими, що їхнє щоденне відмовляння Вервиці до Божого Милосердя рятує душі. Мої діти ніколи не повинні забувати, що молитви, відмовлені від щирого серця, завжди будуть вислухані. Я завжди вислуховую молитви і сповнюю будь-які особливі наміри, згідні з Моєю Пресвятою Волею.

Діти, прошу вас, продовжуйте свої молитви, бо вони допоможуть полегшити період Великого Покарання. Мій Отець вже готовий прийняти Своє Святе Царство і розпочати Своє царювання ще раз, коли на землі постане Новий Рай. Зло у світі ніколи не було таким жорстоким, як зараз. З огляду на перенаселення світу і діяння злого духа, скрізь точаться війни. Ненависть людини до людини є очевидною. Коли ненависть проявляється як політична пожадливість, або як контроль одних країн над іншими, вона є завжди такою самою. Сатана має багато послідовників. Вони, його послідовники, у багатьох випадках не здають собі справи, як він впливає на них через їхні вчинки в кожний час кожного дня.

Якщо б Мої діти тільки змогли побачити кількість демонів, присутніх у таких людях, то були б вражені. Вони опанували багатьох Моїх дітей і єдиним видимим знаком цього є їхні злі вчинки. Моліться, моліться тепер, Мої послідовники, щоб ці бідні, загублені душі змогли бути врятованими під час Попередження.

Від цього часу і до Попередження все, про що прошу вас, діти, це про молитву і, особливо, про відмовляння Вервиці до Божого Милосердя. Мій Отець рятуватиме ці душі, якщо ви присвятите себе цій молитві один раз на день, найкраще о 15:00.

Тих Моїх послідовників, які ці Послання засуджують, благаю, моліться до Святого Духа і просіть про Дар Розпізнання, перш ніж ви відкинете Моє Святе Слово. Ви, які зневажаєте Мою візіонерку і тих, які приймають ці Послання, повинні поставити собі таке запитання. Якщо, як ви вірите, ці Послання є під впливом сатани, то чому б він просив вас молитися, шукати прощення, щоб отримати Пресвяту Євхаристію? Тоді ви будете знати, що це неможливо.

Шахрай спочатку впливатиме на Моїх послідовників, заохочуючи їх до заперечення Мого Слова, тому що він знає, що заперечення ними Мого Святого Слова Любові болітиме Мене найбільше.

Вже зараз відкиньте сатану і його злі шляхи. Поверніться до Мене. Я прошу вас, не дозволяйте йому впливати на вас в такий спосіб. Ваші молитви зараз необхідні, щоб врятувати тих Моїх бідних дітей, які не переживуть Попередження.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.