130. Атеїсти і вчені скажуть, що Попередження було ілюзією

неділя, 3 липня 2011 р., 18:30

Моя ніжно улюблена дочко, ти повинна постійно рухатися вперед, дивитися прямо перед собою і дотримуватися Моїх вказівок. Не відвертайся, коли ти піддаєшся нападам злого духа кожної хвилини дня. Зосередься лише на Мені. Ти повинна навчитися розуміти, що час, проведений у Моєму товаристві, а особливо під час Адорації, має важливе значення, якщо ти хочеш досягнути мети цієї Місії. Тривалість перебування на молитві також важлива, тому що чим довше ти проводиш час в тісному спілкуванні зі Мною, тим більше Ласк ти отримаєш. Невиконання цього означатиме, що ти залишиш себе широко відкритою для атак шахрая.

Моє Слово, Моя дочко, ігнорується багатьма, які не хочуть слухати. Для цього є багато причин. Багато Моїх дітей сьогодні закрили очі на Правду щодо їхнього духовного існування. Вони приймають світ і все, що він пропонує, в якості заміни Хліба Життя. Багато також остерігаються фальшивих пророків, бо це вік, в якому фальшиві пророки будуть з’являтися повсюди. Це замішання, яке сатана хоче викликати, щоб Мої справжні посланці залишилися непоміченими. Через смирення, яке необхідне для Моїх вибраних візіонерів, вони не можуть возвеличувати себе в очах світу, бо їм це невластиво. Фальшиві візіонери будуть штовхати себе в центр уваги. Їхня увага буде зосереджена на собі. Їхні послання можуть здаватися правдивими і повними барвистої мови, з участю уривків зі Святої Біблії, там де це буде підходити, але буде два ключових аспекти в їхніх посланнях, які викриють їх на неправді, яку вони передають. Перший – це те, що вони будуть займати центральне місце в посланнях і будуть насолоджуватися всією увагою, яку вони отримують. І, нарешті, самі ж послання. Вони збиватимуть з пантелику, їх буде важко читати і вони не залишать тривалого враження в душі. На жаль, Моя дочко, Церква схильна ігнорувати справжніх провидців, тому що вона мусить проявляти відповідальність в цих питаннях.

Тому Моїй Церкві набагато легше підтримувати ті послання, які включають уривки зі Святої Біблії, щоб оголосити їх достовірними. Їм не так просто прийняти простоту Мого Вчення, особливо сьогодні, коли більша частина Істини прихована за маскою толерантності. Нелегко також приймається нагадування про останні часи, коли через страх і незнання ці Мої висвячені слуги відмовляються прийняти Мою Чашу і діяти відповідально.

Це найважливіший час в історії світу. Всі знаки давались Моїм візіонерам протягом минулого століття, але вони є проігнорованими і відкиненими тими, які ховають свої голови в пісок. Саме в цей час Мої висвяченні слуги повинні проповідувати про важливість Мого повернення на землю. Вони повинні підготувати душі, нагадавши їм про наслідки відмови спокутувати свої провини, поки вони ще є на цій землі, тому що вони не зможуть просити прощення після смерті. Зараз Я звертаюсь до Моїх висвячених слуг. Чому ви не хочете наголосити на цьому своїй пастві? Чому ви не обговорюєте активно наслідки для Моїх дітей, які будуть під час Великого Покарання? Хіба ви не знаєте, що багато Моїх дітей втратять свої душі на користь антихриста, який вже тут, на цій землі, готовий з’явитися, оскільки чекає на свій час? Мої діти повинні зрозуміти, що Попередження, хоч воно і є великим Актом Милосердя, є лише першою фазою того, що буде дуже важким і складним часом для всіх Моїх дітей. Бо після цього [Попередження] ті закоренілі грішники і послідовники сатани заперечать Моє Існування.

Атеїсти скажуть, що це була глобальна ілюзія. Вчені шукатимуть логічне пояснення, але його не буде. Тим часом Мої послідовники будуть розриватися надвоє. Багато мільйонів будуть навернені, але вони будуть дезорієнтованими через брехню, яка поширюватиметься злою групою, односвітньою смертельною організацією, метою якої є знищення неважливих людей через власну фінансову вигоду.

Діти, якщо достатня кількість людей не зможе залишитися на вірному шляху, то неможливо буде запобігти наслідкам Покарання. Бо саме тоді Бог Отець буде діяти, щоб зупинити грішників від знищення Його сотворіння і Його дітей. Він розв’яже землетруси ніколи не знаного раніше масштабу; вулкани в найнесподіваніших місцях і земля буде трястися як корабель в бурхливих водах, без якоря, утримуючого його в одному місці.

Будь ласка, діти, дозвольте Попередженню врятувати вас усіх. Визнайте те, що це чудо допоможе врятувати мільйони людей, які в іншому випадку були б втрачені. Але ті, які не схочуть змінити свого життя, виберуть дім сатани. Без молитви немає надії для них, бо вони втратять ключі до Нового Раю на землі. Натомість вони будуть горіти у вогні Пекла. Якщо б вони знали, куди веде їх цей злий шлях, як ви думаєте, чи вони змінили б свої шляхи? Діти, будь ласка, допоможіть їм, кажучи їм Правду. Моліться, щоб врятувати їхні душі, якщо вони не будуть слухати, бо це все, що ви можете зробити.

Ваш улюблений Спаситель

Справедливий Суддя і Цар Милосердя, Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.