1272. Невдовзі християни стануть подібними до поган

Вівторок, 18 листопада 2014 р. Божого, 12:18

Моя ніжно улюблена дочко, Мій Голос – це єдиний Голос, який ви почуєте на чотирьох кінцях землі, оскільки Я готую людство до великого нападу. Ви можете почути багато голосів з уст фальшивих візіонерів і пророків, та жоден з них не пронизить ваші душі так, як Полум’я Святого Духа.

Ви повинні бути насторожі до голосів фальшивого спіритизму, які не походять від Бога, але які будуть відчуватися в різних частинах світу. Вплив злих духів буде видно у терористичних війнах, де солодкі голоси, що просувають оманливі ідеології, намагатимуться виправдати звірства, які вони чинять в Ім’я Бога.

Незабаром голоси, які пропагуватимуть поганство, будуть чутися в будівлях, де прославляють Мене і вони осквернять Мої Вівтарі. Голоси, які походять від духа зла, будуть сприйматися як захоплююче тлумачення прагнень людей, здійснення яких вони очікують у своєму житті. Вони будуть кричати, вихваляти фальшивих богів, нищити душі вразливих і богохулити проти Мене. Це ті душі, які гнівлять Мене найбільше, тому що вони є дуже переконливими і викликають велике замішання. Вони будуть подібні до магнітів, оскільки відтягнуть багатьох християн від Мене.

Мої вороги засліплять Мій народ на Правду і невдовзі християни стануть подібними до поган. Мене викинуть до стічної канави як жебрака і грюкнуть дверима Моєї Церкви перед Моїм Обличчям. А коли Я стукатиму в двері, вони будуть наглухо зачинені зсередини тими, які стверджують, що походять від Мене.

Я попереджував вас про ці дні і вони скоро надійдуть. І знову Я кажу вам, що Моє Слово є Священне. Це є останні Послання з Небес, що даються світові, який є невдячним і байдужим до Мене.

Прокиньтеся і подивіться Правді в очі. Є тільки один Господь. Ви не можете залишатися вірними Мені, якщо служите більше, ніж одному пану.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.