1267. Єдиною метою приватного одкровення є порятунок душ

Четвер, 13 листопада 2014 р. Божого, 23:20

Моя ніжно улюблена дочко, Бог через приватні одкровення дав Своїм дітям краще розуміння того, що міститься у Святому Письмі. Якщо Бог вирішує дати Своїм дітям надзвичайні Дари, то це є виключно Його правом. Якщо б не такі Дари, як Святий Розарій, то душі були б втрачені для Нього.

Ви, Мої улюблені послідовники, повинні розуміти, що єдиною метою приватного одкровення є порятунок душ через навернення. Молитви завжди є частиною приватного одкровення і тоді ви будете знати, що вони походять з Небес.

Ви не мусите слухати Мене зараз, бо все, що Бог хотів, щоб ви знали, міститься у Найсвятішому Євангелії. Та на жаль, дуже небагато Моїх послідовників засвоїли уроки, які там містяться. Правда міститься як в Старому, так і в Новому Завіті. Бог завжди бажав втручатися у світ, відкриваючи Правду вибраним душам як засіб для кращого розуміння того, що саме потрібно для порятунку ваших душ. Це також засіб, за допомогою якого Він попереджує Своїх дітей, коли їх вводять в оману Його вороги.

Книга Мого Отця містить Правду і вона ніколи не може бути доповнена або виправлена. І не може бути змінена в будь-який спосіб. Зараз Моїм Обов’язком є оголосити зміст Книги Одкровення, щоб допомогти вам зрозуміти, що всі пророцтва з неї збудуться, бо так було закладено Слово.

Зміст цієї Книги робить її читання важким, бо вона передбачає остаточну зраду Мене, Ісуса Христа, тими, які стверджують, що управляють Моєю Церквою. Але нехай Правда буде почутою, бо вона написана, а те, що написано Богом, є священне.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.