1261. Бог Отець: Нехай жодна людина з-поміж вас не буде невігласом щодо Моєї Справедливості

Середа, 5 листопада 2014 р. Божого, 13:30

Моя найдорожча дочко, любіть Мене і знайте, що Я люблю і лелію усіх Моїх дітей. Але знайте також, що вам слід боятися Моєї Справедливості. Нехай жодна людина з-поміж вас не буде невігласом щодо Моєї Справедливості, бо вона нагряне, як страшна буря і змете душі тих, які відкидають Моє Милосердя.

Мій Гнів невідомий багатьом з вас, але знайте наступне. Якщо людина, яка знає Мене, богохулить на Святого Духа, то Я ніколи їй цього не пробачу. Ніщо не може змінити і не змінить того факту, що та людина вибрала свою власну долю і що в тому випадку не може бути жодного примирення. Ті, які постають переді Мною і виправдовують позбавлення життя, знайте, що ваше власне життя буде забране Мною. Якщо людина продає свою душу сатані, Я не можу забрати її назад, бо вона стає одним цілим зі злим духом. Якщо людина, яка говорить в Ім’я Мого Сина, Ісуса Христа, руйнує душі тих, які є Моїми, вона буде відкинута Мною геть, на вічність. Бійтеся зараз Мого Гніву, бо Я покараю кожну душу, яка до кінця буде противитися Моїй Волі.

Ви не повинні боятися Другого Пришестя Мого Сина, бо це є Дар. Ви не повинні також боятися жодних страждань, які вам, можливо, доведеться знести перед тим днем, бо вони будуть короткотривалими. Бійтеся тільки за душі тих, яких Я не можу врятувати і які не матимуть ніякого бажання врятуватись. Це ті душі, які знають, що Я Існую, але які замість Мене вибрали Мого ворога.

Я втручатимуся багатьма способами, щоб врятувати тих, які не знають Мене взагалі. Я оголю душі тих, які кидають виклик кожному Закону, встановленому Мною і вони терпітимуть біль Пекла і Чистилища на цій землі. І через це вони будуть очищені і будуть вдячними Мені за проявлене до них Милосердя. Набагато краще для них знести це зараз, аніж страждати вічно разом зі злим духом. Ви ніколи не маєте сумніватися в Моїх Шляхах, бо все, що Я роблю, є для добра Моїх дітей, щоб вони могли бути зі Мною і жити у Вічній Славі.

Моє Покарання, яке має бути зіслане на людство, ранить Мене. Воно розбиває Моє Серце, але воно необхідне. Весь цей біль забудеться і світло знищить темряву. Темрява більше не буде кидати своє страшне прокляття на Моїх дітей. Я говорю вам це, бо вас ведуть у страшну темряву через обман диявола. Якщо б Я не повідомив вас про наслідки, у вас не було б майбутнього в Моєму Раю.

Як швидко забулися всі згадки про Мої Заповіді. Як швидко людина відпадає від Ласки, коли їй не вдається дотримуватися Мого Слова.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.