1261. Бог Отець: Нехай жодна людина з-поміж вас не буде невігласом щодо Моєї Справедливості

Середа, 5 листопада 2014 р. Божого, 13:30

Моя найдорожча дочко, любіть Мене і знайте, що Я люблю і лелію усіх Моїх дітей. Але знайте також, що вам слід боятися Моєї Справедливості. Нехай жодна людина з-поміж вас не буде невігласом щодо Моєї Справедливості, бо вона нагряне, як страшна буря і змете душі тих, які відкидають Моє Милосердя.

Мій Гнів невідомий багатьом з вас, але знайте наступне. Якщо людина, яка знає Мене, богохулить на Святого Духа, то Я ніколи їй цього не пробачу. Ніщо не може змінити і не змінить того факту, що та людина вибрала свою власну долю і що в тому випадку не може бути жодного примирення. Ті, які постають переді Мною і виправдовують позбавлення життя, знайте, що ваше власне життя буде забране Мною. Якщо людина продає свою душу сатані, Я не можу забрати її назад, бо вона стає одним цілим зі злим духом. Якщо людина, яка говорить в Ім’я Мого Сина, Ісуса Христа, руйнує душі тих, які є Моїми, вона буде відкинута Мною геть, на вічність. Бійтеся зараз Мого Гніву, бо Я покараю кожну душу, яка до кінця буде противитися Моїй Волі.

Ви не повинні боятися Другого Пришестя Мого Сина, бо це є Дар. Ви не повинні також боятися жодних страждань, які вам, можливо, доведеться знести перед тим днем, бо вони будуть короткотривалими. Бійтеся тільки за душі тих, яких Я не можу врятувати і які не матимуть ніякого бажання врятуватись. Це ті душі, які знають, що Я Існую, але які замість Мене вибрали Мого ворога.

Я втручатимуся багатьма способами, щоб врятувати тих, які не знають Мене взагалі. Я оголю душі тих, які кидають виклик кожному Закону, встановленому Мною і вони терпітимуть біль Пекла і Чистилища на цій землі. І через це вони будуть очищені і будуть вдячними Мені за проявлене до них Милосердя. Набагато краще для них знести це зараз, аніж страждати вічно разом зі злим духом. Ви ніколи не маєте сумніватися в Моїх Шляхах, бо все, що Я роблю, є для добра Моїх дітей, щоб вони могли бути зі Мною і жити у Вічній Славі.

Моє Покарання, яке має бути зіслане на людство, ранить Мене. Воно розбиває Моє Серце, але воно необхідне. Весь цей біль забудеться і світло знищить темряву. Темрява більше не буде кидати своє страшне прокляття на Моїх дітей. Я говорю вам це, бо вас ведуть у страшну темряву через обман диявола. Якщо б Я не повідомив вас про наслідки, у вас не було б майбутнього в Моєму Раю.

Як швидко забулися всі згадки про Мої Заповіді. Як швидко людина відпадає від Ласки, коли їй не вдається дотримуватися Мого Слова.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.