1259. Евтаназія – це мерзенний вчинок в Моїх Очах

Понеділок, 3 листопада 2014 р. Божого, 23:50

Моя ніжно улюблена дочко, евтаназія є смертним гріхом, який не може бути прощений. Той, хто сприяє, допомагає або вирішує забрати чиєсь життя з будь-якої причини, чинить страшний гріх в Очах Бога.

Це є один з найбільших гріхів з усіх – забрати життя і потім заявляти, що добровільна і спланована смерть будь-якої людини є доброю справою. Серед багатьох ретельно спланованих дій, спрямованих проти Бога, які свідомо подаються світові в цей час, щоб заохотити людей грішити проти Бога, є гріх евтаназії. Не робіть помилки, евтаназія – це мерзенний вчинок в Моїх Очах і він несе з собою серйозні наслідки для тих, які беруть в ньому участь.

Це смертний гріх – вбити будь-яку душу, включно з душами від моменту їх зачаття і до тих, що живуть останні місяці на землі. Ніщо не може виправдати насильного переривання людського життя, коли воно здійснюється у повному усвідомленні того, що смерть настане в даний момент часу. Смерть, завдана іншій живій душі, заперечує існування Бога. Якщо ті, які винні в цьому акті, визнають існування Бога, то здійснюючи такий вчинок, вони порушують п’яту Божу Заповідь.

В цей час існує план, щоб заохотити мільйони скорочувати життя людини – як життя тіла, так і життя душі. Якщо ви станете добровільними учасниками таких дій, які оскверняють недоторканість людського життя, то ви не будете мати життя – Вічного Життя – і спасіння не може бути і не буде вашим.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.