1214. Ті, які проклинають Моїх пророків, проклинають Мене

Вівторок, 9 вересня 2014 р. Божого, 17:00

Моя ніжно улюблена дочко, Моє Серце зітхає у великому смутку в цей час. Серед вас є такі, які прийняли Моє Слово, дане через ці Святі Послання завдяки Моїй Любові і Співчуттю, а потім зрадили Мене в найжорстокіший спосіб. Ця зрада нічим не відрізняється від тієї, яка була завдана Мені під час Мого перебування на землі.

Зерна сумніву сіють в інших ті, які були введені в оману брехнею та ненавистю, які злий дух помістив у їхні серця. Він – той, хто ненавидить Мене – буде продовжувати розпалювати ненависть проти Мене, заражаючи деяких з тих, які беруть участь у цій та інших місіях з Небес для порятунку душ. Він буде оббріхувати та зводити наклепи на Моїх вибраних, щоб відвернути душі від Мене. Ви, які відвертаєтеся від Мене, знайте, що ваша зрада роздирає Моє Серце навпіл. Знайте, що те, що ви робите проти Мене, є вашою особистою справою, бо ви маєте вільну волю. Але якщо ви використаєте свій вплив, щоб забрати від Мене душі, то Я буду вважати вас особисто відповідальними за кожну душу, яку ви забираєте геть від Мого Великого Милосердя. Горе тій людині, яка підбурює до ненависті проти Мене, Ісуса Христа, тоді коли Моїм єдиним бажанням є забрати з Собою кожну Божу дитину.

Я приходжу, щоб огорнути душі Моїм Милосердям і якщо ви створюєте перешкоди, поширюєте брехню і спонукаєте інших зневажати Моїх пророків, то Я суворо покараю вас, бо це є одним з найбільших гріхів проти Бога. Якщо ви навмисно намагаєтеся перешкодити Моєму Плану Спасіння, Я покличу вас стати переді Мною в Останній День і ви будете притягнуті до відповідальності за гріх викрадення в Мене тих душ, які через ваші дії були втрачені на користь злого духа. І коли ви заявляєте, що Слово Боже походить від духа зла, то Я ніколи не пробачу вам цієї провини. Замовкніть. Не здійснюйте цього тяжкого злочину проти Бога. Якщо ви більше не приймаєте Моєї Місії, то відійдіть з гідністю і не вимовляйте жодного слова. Ваше мовчання врятує вас. Якщо ви висловлюєте зло проти Мене, Я кину вас у пустелю і ви ніколи не будете частиною Мого Царства.

Моє Серце розбите, але не Моя Рішучість. Бійтеся не своїх помилок, а Божого Гніву, бо ті, які проклинають Моїх пророків, проклинають Мене.

Ісус Христос

Син Людський

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.