1183. Досконалий світ замінить все, що заплямоване та зіпсоване

Неділя, 27 липня 2014 р. Божого, 15:15

Моя ніжно улюблена дочко, Мій мир скоро буде вашим і усіх тих, які служать Мені, Ісусу Христу, в цьому житті, даному світові Владою Мого улюбленого Отця.

Я благословляю вас усіх, які намагаєтеся залишитися вірними Моєму Слову і особливо усіх тих, які спраглі його. Хоч ви можете думати, що люди всіх інших релігій, включно з тими, які не вірять в Мого Предвічного Отця і тих, які не визнають Мене, Ісуса Христа, Спасителя світу, є втраченими, однак це було б невірним припущенням. Кожна душа, яка шукає духовної досконалості і яка може не знати Правди, є люблена Моїм Отцем, Який є Вселюблячим, Всемогутнім і Досконалим в усьому, що Він робить.

Людський рід є недосконалим через гріх і все ж кожна людина була створена на Образ Того, Хто дав їй життя. І тому кожен чоловік, жінка і дитина знову стануть досконалими як тілом, так і душею, як тільки лихо гріха буде викорінено. Коли вороги Бога будуть вигнані і коли недосконалість душі і тіла більше не будуть створювати перешкод між людиною і Богом, всі будуть в єдності з Моїм Отцем. Нове Царство, яке складається з Неба і землі, стане одним. Людина стане одним в Бозі через Мене, Його Єдинородного Сина, і Його План для світу буде завершений.

Ви ніколи не можете почуватися у повноті, тому що поки існує гріх, він спричинює відокремлення від Бога. Але прийде час, коли увесь смуток, який псує землю, буде знищений. Її огорнуть Любов і радість і досконалий світ замінить все, що заплямоване та зіпсоване.

Тільки тоді все Боже Творіння стане цілісним знову.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.