1179. Матір Спасіння: Людство не любить Ісуса Христа так, як любило Його колись

Вівторок, 22 липня 2014 р. Божого, 16:50

Мої дорогі діти, людство не любить Мого Сина, Ісуса Христа, так як любило Його колись. Байдужість до Його Існування перейшла у відразу до всього того, Ким Він є, до всього, що Він представляє і до всього, що Він обіцяв. Це приносить Мені багато болю і смутку.

Оскільки відступництво зростає і поширюється, Він, Ісус Христос, буде засуджений усіма народами і ті, які люблять Його та дотримуються Його Вчення, не будуть здатними заявити про свою вірність Йому без того, щоб не наразитися на насмішки, глузування та лихослів’я. Ті, які Йому вірні, не будуть здатними проголошувати Правду, поки не присвятять час на молитву, благаючи Його допомогти їм впоратися зі спротивом, з яким вони будуть змушені змагатися щодня.

Для того, щоб залишатися вірними Ісусу Христу, ви повинні любити Його безумовно. Любити Його по-справжньому є великим благословенням, а також Даром від Бога. Я прошу тих, чия любов до Мого Сина ослабла, відмовляти цю Молитву.

Молитва Хрестового Походу [160]

Допоможи мені любити Тебе більше

О мій Ісусе, Спасителю світу, допоможи мені любити Тебе більше.

Допоможи мені зростати в моїй любові до Тебе.

Наповни моє серце Своєю Любов’ю і Співчуттям, щоб я міг осягнути Благодаті, щоб любити Тебе так, як Ти любиш мене.

Наповни мою невдячну душу глибокою і непроминаючою любов’ю до Тебе і до всього, що Ти представляєш.

Силою Твоєї Благодаті допоможи мені любити мого ближнього так, як Ти любиш кожну Божу дитину і проявляти співчуття до тих, які потребують Твоєї Любові і в яких немає віри.

Об’єднай мене в союзі з Тобою, щоб я міг вести християнське життя, якого Ти навчив нас Своїм прикладом під час Твого перебування на землі. Амінь.

Любіть Мого Сина, діти, а Він поширить Свою Любов, так що кожна Божа дитина буде притягнута до Його Великого Милосердя.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.