1169. Людина відповідає любов’ю на любов, так само як ненависть породжує ненависть

Субота, 5 липня 2014 р. Божого, 17:46

Моя ніжно улюблена дочко, дозволь Мені сьогодні принести світові велике Благословення, коли Я уділяю Духа Любові через Силу Святого Духа кожному народові.

Цей Дар Любові охопить багатьох, в тому числі тих, які не визнають Мене і світ стане свідком великих актів милосердя. Коли ви почуєте про такі чуда, коли народи будуть допомагати іншим народам, які знаходяться у великій нужді, то розпізнаєте їх як знаки з Неба.

Тоді Моя Любов притягне багатьох, коли вона пошириться через Моє Особливе Втручання в цей особливий час. Послухайте Мене, Мої улюблені учні, бо Я хочу, щоб ви знали, що коли ви молитесь за мир, Я даю вам Мій Мир. Коли ви молитесь за любов, щоб подолати ненависть, Я дам вам Мою Любов. Коли ви молитесь за зміцнення своєї віри, Я виллю на вас Мою Любов і ваша віра зросте. Коли ваша віра зросте, ви будете поширювати Моє Слово своїм прикладом. Коли ви проявляєте свою безумовну любов до інших, ви йдете в Моє Ім’я. Завдяки вашим вчинкам інші підуть за вашим прикладом.

Людина відповідає любов’ю на любов, так само як ненависть породжує ненависть. Щоб подолати ненависть, ви завжди повинні відповідати з любов’ю, бо любов послаблює духа зла. Якщо б достатня кількість людей виявляла любов один до одного в кожному аспекті свого життя, то ненависть не могла б процвітати.

Моя Любов зростає посеред вас. Візьміть її з собою і поширюйте її, бо вона дасть життя усім, включно з тими, які найбільше її потребують.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.