1164. Ви ніколи не повинні відкидати Бога через злочини тих, які фальшиво стверджують, що служать Йому

Неділя, 29 червня 2014 р. Божого, 20:20

Моя ніжно улюблена дочко, будь-яка людина, яка ховається за релігією, завдаючи зло людям іншої віри, не походить від Мене. Релігії, які маскують ненависть і демонізують інші віровизнання, не служать Богові.

Коли люди використовують Мене, Ісуса Христа, як ширму, щоб сховатись за нею в їхньому прагненні вбивати і мордувати невинних, то це є найбільшим святотатством. Люди, які вірять в Бога, повинні знати, Ким Є Бог, що Він сказав світові і як Він наставляв Своїх дітей через Десять Заповідей, щоб вони служили Йому.

Бог є Любов. Він не виправдовує будь-якого роду ненависті. Якщо ви бачите людей, які під плащем релігії завдають біль іншим з будь-якої причини, то ви повинні знати, що це немає нічого спільного з любов’ю до Бога. Ненависть походить від сатани і він поширює свою отруту серед релігійних радикалів для того, щоб вилити свій гнів проти Бога. Проникаючи в тих, які мають викривлене розуміння того, Хто Я Є, він досягає успіху в поширенні ненависті до Бога. Люди будуть тоді запитувати: «Як Бог міг дозволити на таке зло в Його Ім’я?» Відповідь полягає в тому, що зло завжди буде знаходитись в місцях, де шанують Бога, тому що злий дух ретельно розшукує такі місця, щоб зганьбити усяку релігію, яка величає Бога. Через його дії люди згодом будуть відвертатися від Бога і звинувачувати Його в кожному злочині, скоєному тими, які стверджують, що служать Йому.

Ненависть старанно маскує себе. Ті, які стверджують, що представляють Бога, як правило, подають її так, що здається, ніби відновлюється справедливість щодо ворогів Бога. Це виглядатиме як «голос побоювання» і засудження того, що вони бажають подати світові як злу річ. Вороги Бога просочилися всередину церков різних віровизнань по цілому світі. Їхньою метою є зганьбити Ім’я Мого Предвічного Отця. В результаті в усіх куточках світу виникла глибока підозра і брак довіри до Бога. Природним є припущення, що раз представники Бога спровокували зло в Його Ім’я, то віра в Бога дала тріщину. Саме тому світ занурився у ненависть, корупцію і війни, бо планом сатани є знищення кожної релігії, яка шанує Правдивого Бога. Ті, які викликають таке зло, не мають любові у своїх душах.

Ви ніколи не повинні відкидати Бога через злочини тих, які фальшиво стверджують, що служать Йому. Якщо ви це зробите і з цієї причини віддалите себе від Бога, то ви піддастеся брехні, яку сатана хоче, щоб ви проковтнули. Ніколи не судіть інших за їхні переконання – добрі чи погані. Ніколи не осуджуйте Мого Предвічного Отця, ані Мене, Ісуса Христа, Його улюбленого Сина, за гріхи, скоєні тими, які служать в Його Церкві. Людина є і завжди буде грішником на цій землі. Гріх завжди буде прокляттям людини, доки Я не прийду знову. Але звинувачувати Бога за гріхи є жахливим святотатством, оскільки це неможливо.

Усвідомте собі, що сатана існує і старанно приховує цей факт для того, щоб мати змогу обдурити душі і привести їх до проклинання Бога, Творця всього, що є і завжди буде. Незабаром всі ці злодіяння добіжать до кінця і уся Слава буде Моєю. Невдовзі сатана буде знищений, а людський рід зможе ясно побачити, Ким Я Є і Славне Життя, яке Я принесу з Моїм Другим Пришестям.

Ви повинні залишатись напоготові до всього того, що представляють в Моє Святе Ім’я і ви переконаєтесь, що не все походить від Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.