1158. Матір Спасіння: Щоб по-справжньому служити Моєму Синові, ви повинні найперше полюбити Його. Щоб полюбити Мого Сина, ви повинні найперше пізнати Його

Субота, 21 червня 2014 р. Божого, 15:40

Моя дорога дитино, Моє власне життя на землі було прожите через Мого Сина, Ісуса Христа. Моя душа була створена на Небесах Моїм Отцем, Богом Всевишнім, і Моє народження було надзвичайним Даром для людства. Я була послана Богом з єдиною метою привести у світ довгоочікуваного Месію. Народження Мого Сина було Чудом і з того моменту, коли Він зробив Свій перший Подих, єдиним Моїм бажанням було служити Йому в усіх потребах.

Я поклонялася Моєму Синові і визнавала Його з великим благоговінням. Його прекрасна Божественна поведінка швидко проявилася вже протягом трьох місяців з дня Його народження. Його усмішка сяяла навіть у такому малому віці, а Його проникливі блакитні очі мали надзвичайну глибину і зрілість. Я знала, що була поруч Нього, щоб служити Йому в кожен спосіб, але Він виявляв до Мене велику Любов у дуже ранньому віці. Ця Любов не була просто любов’ю дитини до своєї матері – ні, це було набагато більше. Він заспокоював Мене, пестив Моє обличчя, коли Я починала хвилюватися через небезпеки, які очікували на нас і на Мого чоловіка, святого Йосифа.

Після втечі до Єгипту Мені було важко заспокоїтися і Я була постійно готовою до усіх потенційних загроз та небезпек, а це означало, що Я спала кілька годин вночі. Ще навіть до того, як Мій Син зробив Себе знаним, Я ясно бачила небезпеки, які очікували на Нього в майбутньому. Його Руки завжди тягнулися до людей з любов’ю і дружбою. Ще хлопчиком Він притягував до Себе багатьох, хоча вони поняття не мали, Ким Він Є. Він також притягував до Себе невиправдану критику від друзів і людей, яких Він знав. Над Ним знущалися і сміялися, а багато ображали також і Мене. Присутність Бога притягувала добрих людей, а також і людей з темними душами до нашої маленької сім’ї від самого дня народження Мого Сина. Моя любов до Нього була дуже сильною. Я любила Його за те, Ким Він був, але Я також любила Його як Мати і ця любов триває і донині.

Я дещо надмірно опікала Мого Сина і коли Він загубився на зворотньому шляху з Єрусалиму, Мене охопив жах. Відчуття втрати заполонило кожну клітинку Мого тіла і Я не могла заспокоїтися, поки не знайшла Його. В той день, коли Я знайшла Його в Храмі, де Він говорив і проповідував старійшинам, Я зрозуміла, що з цього моменту Я повинна тільки служити Йому і бути послушною кожному Його Бажанню.

Щоб по-справжньому служити Моєму Синові, ви повинні найперше полюбити Його. Щоб полюбити Мого Сина, ви повинні найперше пізнати Його. Пізнати Мого Сина означає вивчати Його Слово і розуміти те, що Він говорив Своїм учням під час Свого Перебування на землі. Тільки через Його Слово ви можете пізнати Ісуса Христа. Якщо ви приймаєте Його Святе Слово, то ви зможете служити Йому. Ви не можете служити Йому, якщо ви не шануєте Його Слово і не робите все те, чого Він вас навчив. Послух Божому Слову є обов’язковим, якщо ви хочете жити як справжні християни. Якщо ви проповідуєте Його Слово, то ви повинні практикувати те, що Мій Син проповідував – любити один одного, ставитись до інших так, як ви би очікували, щоб вони ставились до вас, почитати Бога через Святі Тайни, як Він вас навчав.

Ви ніколи не повинні диктувати Богові свого бажання змінити Його Слово, бо не маєте на це права. Підпорядкування Моєму Синові можна осягнути тільки тоді, коли ви залишаєтеся послушними Його Вченню. Ідіть в мирі, щоб любити Господа і служити Йому.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.