1153. Я Є Лагідний, Люблячий і Терпеливий

Неділя, 15 червня 2014 р. Божого, 14:25

Моя ніжно улюблена дочко, Мій План відкуплення людства і відкриття Мого Нового Царства успішно здійснюється, як це і було передбачено. Я принесу світові великий Дар, а ті, кого це пригнічує і лякає, знайте наступне.

Я Є Лагідний, Люблячий і Терпеливий і все буде зроблено згідно Святої Волі Мого Отця, Який не бажає принести біль і страждання жодному зі Своїх дітей, незважаючи на те, якими почорнілими є їхні душі. Якщо б це було не так, Він знищив би світ і забрав до Нового Раю тільки вибраних. Однак Мій Отець довго чекав, поки населення світу не досягло найбільшої кількості. Він розпочав заключну частину Свого Плану порятунку людства, щоб маси могли бути врятовані відразу.

Ви не повинні боятися того Плану чи протистояти йому, оскільки остаточною нагородою є нагорода, яка принесе вам усім найбільшу славу. Ви не повинні опиратися йому, не повинні висміювати або відкидати його, бо інакше ви жалкуватимете про це рішення вічно. Нехай жодна людина не втручається в Божу Волю. Мій Отець, щоб врятувати маси, не завагається покарати тих, які стануть на Його Шляху по спасінню мільярдів душ. І оскільки для Нього є цінною кожна душа і хоч Він буде втручатися в кожен можливий спосіб, щоб привести душі до тями, Він знищить тих, які є відповідальні за відбирання у Нього мільйонів душ. Не сумнівайтеся в тому, що вони страждатимуть за це і нехай буде вам відомо, що ви пізнаєте ці душі за їхніми вчинками, а пізніше за їхнім покаранням. Їхнє покарання розпочнеться на землі в цей час, в надії, що вони побачать Правду. В іншому випадку Мій Отець усуне їх.

Сила Божа виявляється на землі у цей час і ви побачите, як ці сторони з’являться в битві за душі. До них будуть належати ті, які по-справжньому служать Мені, ті, які не знають Мене, і ті, які знають Мене, але вибрали служіння іншому господарю, а не Мені. Єдиними переможцями будуть ті, які через Боже Милосердя отримають Ключі до Божого Царства.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.