1130. Матір Спасіння: Ви ніколи не повинні проклинати інших, коли ви просите Божого Благословення

Субота, 17 травня 2014 р. Божого, 15:54

Моя дорога дитино, коли Мій Син дарує Божим дітям особливі Ласки, то це означає, що на них тоді лягає і відповідальність за ці Ласки. За кожне Благословення, яке ви, дорогі діти, отримуєте від Мого Сина, ви завжди повинні складати подяку Богові. Коли Мій Син обдаровує душу небесною Благодаттю, то на цю людину покладаються великі надії. Кожна душа повинна проживати своє життя згідно того, чого навчав Мій Син.

Мій Син дає відчути Свою Присутність, коли до Нього взивають. Чим більше душа відкривається на Його Любов, тим ближчою вона стає до Його Святого Серця. Проте коли душа вивищує себе перед Моїм Сином, просячи у Нього допомоги, вона нічого від Нього не отримає. Бог любить смиренні душі. Він обдаровує їх великими Ласками. Чим більше Ласк вони отримують, тим більше буде в них Його Присутності. А коли Його Присутність стане видимою, така душа стане об’єктом ненависті. Диявола притягують душі, які знаходяться в Божому Світлі. Він використає всі засоби, щоб принизити вибрану душу і зазвичай робить це, обманюючи слабку душу, якою послуговується, щоб завдати біль і страждання смиренній душі.

На жаль, багато людей, які люблять Мене, Матір Божу, приходять до Мене, благаючи допомогти їм знищити інші душі. Ці душі, як вони Мені кажуть, заслуговують Божої кари. Коли вони просять Мого Сина осудити такі душі через ненависть у своїх серцях, їхні молитви ніколи не будуть вислухані. Як ви можете любити Мене, поклонятися Моєму Синові і запевняти свою вірність Правді, якщо ви ненавидите інших? О, яким хитрим є злий дух, коли він пожирає святі душі, які дозволили гордині відволікти себе. Як тільки гординя охоплює душу, вона відразу ж втрачає своє світло. Чим темнішою вона стає, тим далі вона віддаляється від Божого Світла.

Якщо ви просите, щоб Я з Моїм Сином втрутилася від вашого імені, то ви завжди повинні приходити до Мене з повнотою любові у своєму серці. Ви ніколи не повинні проклинати інших, якщо ви просите Божого Благословення, бо це огидно для Нього. В Небі немає місця для ненависті.

Приходьте до Мене, дорогі діти, лише з любов’ю в серцях до своїх ворогів і тоді всі ваші молитви будуть вислухані згідно зі Святою Волею Божою.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.