1111. Бог Отець: Для вас краще пережити цей духовний біль зараз, аніж у вічному вогні

Субота, 26 квітня 2014 р. Божого, 13:42

Моя найдорожча дочко, сили зла стають сильнішими з кожним днем, а година Великого Милосердя Мого Сина настане без попередження.

Ті з вас, які не визнають Мого Сина, будуть оповиті кожним Променем Його Милосердя так раптово, що небагато з вас зрозуміє, що на вас вилилося – такою буде Сила Його Божественної Присутності. Ті з вас, які мають ненависть у своїх серцях, будуть відчувати сильний біль і муку. Ви зазнаєте втричі більший біль від того болю, якого ви завдали Моїм дітям, бо без сумніву, Попередження є формою Суду. Ви будете терпіти біль і величезні страждання, які ви відчували б, якщо були б вкинуті у вогонь Пекла. Для багатьох з вас Попередження буде нестерпно болісним. Проте ви повинні з радістю прийняти Мій Дар, тому що для вас краще пережити цей духовний біль зараз, аніж у вічному вогні.

Я намагаюся підготувати вас через Мою Благословенну Місію, щоб не втратити жодної душі. Моя остаточна Місія на землі – якій дала владу Пресвята і Благословенна Трійця – зустріне шалене протистояння, оскільки вона продовжує свій шлях по спасінню душ перед Великим Днем. Жодна інша місія з часу Розп’яття Мого Сина не наражалась на таку ненависть, як ця Місія. Горе тим з вас, які виступлять проти Мене, вашого Предвічного Отця, бо якщо ви будете плювати Мені в Обличчя своєю нецензурною мовою, Я покараю вас.

Я не дозволю вам, обманутим грішникам, довго жбурляти в Мене свою ненависть і богохульства. Якщо ви спробуєте зупинити Мене в Моєму Пошуку для порятунку всіх вас від злого духа, то ви будете сильно страждати через ті душі, які будуть втрачені для Мене через вас.

Моя Божественність не буде зломлена, як і не буде зупинено Пришестя Мого Сина. Ніхто не має сили цього зробити. Людина, яка буде намагатися поставити себе між грішником і Мною, Предвічним Отцем, з наміром ввести душу в оману, щоб вона зреклася Мого Слова, буде зупинена.

Я Є Правда. Я Є Початок і Я Є Кінець. Моя Любов до всіх Моїх дітей є великою, але горе тому грішнику, який буде намагатися вивищитися понад Мене, бо він накличе на себе Мій Гнів. Я розчавлю голови висвяченим слугам із загорділими серцями, які крадуть в Мене душі через єресь. Я знищу тих, чиї діяння заведуть душі в серйозну помилку. Ані на мить не дозволено вам невірно тлумачити Моє Попередження, бо коли Я буду змушений втрутитися у спасіння душ, ці Мої вороги будуть втоптані в землю.

Моє потужне Втручання розпочалося і найближчим часом мало хто з вас, які чують Мій Голос через ці Послання, будуть сумніватися знову, бо стануть свідками сповнення кожного пророцтва, що міститься в Моїй Книзі Істини.

Ідіть і будьте вдячні за Моє Велике Милосердя. Прийміть Моє Втручання, бо воно допоможе привести світ до тями. Тільки після очищення людина буде здатна по-справжньому слухати Мій Голос.

Ваш Предвічний Отець

Бог Всевишній

 

Аудіо

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.